اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 9 شهریور) / آخرین روز بازار تابستانی

2429 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 9 شهریور) / آخرین روز بازار تابستانی 1394/06/09 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 9 شهریور) / آخرین روز بازار تابستانی اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 9 شهریور) / آخرین روز بازار تابستانی
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 9 شهریور) / آخرین روز بازار تابستانی

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 9 شهریور) / آخرین روز بازار تابستانی

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

رسمی: بلاژیکوفسکی در فیورنتینا، خواکین در بتیس، حجازی در پروجا، باسانتا در مونتری

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

19- احمد حجازی مدافع مصری تیم فیورنتینا با فسخ قرارداد خود با ویولا، راهی تیم پروجا شد. این بازیکن که فقط 1 سال دیگر با بنفش پوشان قرارداد داشت، به عنوان بازیکن آزاد راهی سری بی خواهد شد.

18- خواکین سانچز ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا در نهایت با توافق طرفین، راهی تیم بتیس شد. این بازیکن حالا به طور رسمی به تیم محبوب خود پیوسته تا به آرزوی خود رسیده باشد.

17- ریکاردو باگادور که در یک قدمی پیوستن به تیم لانچیانو قرار داشت که توسط سوسا در فیورنتینا حفظ شد. این بازیکن جوان حالا می تواند جانشین باسانتا باشد.

17- مارکو آندرئولی با رد پیشنهاد تیم های فیورنتینا و بولونیا سرانجام به طور رسمی راهی تیم سویا اسپانیا شد. بدین ترتیب ویولا باید برای جانشینی باسانتا به دنبال گزینه ای دیگر باشد.

16- اولکساندر یاکوونکو بازیکن اوکراینی تیم فیورنتینا در کمال تعجب تمامی پیشنهاد های خود را رد کرده و در فیورنتینا باقی ماند. این در حالی است که او به نظر می رسد جایی در برنامه های سوسا نداشته باشد.

15- تیم دورتمند به طور رسمی اعلام کرد که یاکوب بلاژیکوفسکی ستاره لهستانی خود را به فیورنتینا فروخته است. ویولا با پرداخت 1 میلیون این بازیکن را به طور قرضی در اختیار گرفته و با 6 میلیون دیگر در پایان فصل نیز می تواند مالکیت دائم وی را خریداری کند.

14- خوزه ماریا باسانتا به طور رسمی راهی تیم مونتری شد. این بازیکن که فصل پیش از مونتری به فلورانس آمده بود، این بار به طور قرضی به تیم سابق خود بازگشت.

13- دانیله پراده هرگونه علاقه به آندرئولی را تکذیب کرده است: "ما هرگز نسبت به جذب این بازیکن علاقمند نبوده ایم." این در حالی است که بسیاری از خبرگزاری ها او را گزینه اول ویولا می دانند.

12- در صورتی که حضور بالژیکوفسکی در فلورانس قطعی شود، شاید سران فیورنتینا با فروش خواکین به بتیس نیز موافقت کرده و این بازیکن بتواند به خانه بازردد.

11- اسکای اسپورت نیز گزارش داده که مارکو آندرئولی در آستانه پیوستن به فیورنتینا قرار دارد. بولونیا اصلی ترین رقیب ویولا در این راه می باشد.

10- از لهستان ناگهان خبر رسیده که تیم فیورنتینا تمامی مراحل انتقال یاکوب بلاژیکوفسکی ستاره تیم دورتمند را پشت سر گذاشته و این بازیکن لهستانی به زودی راهی فلورانس خواهد شد.

9- به نظر می رسد دو تیم فیورنتینا و ناپولی برای ماتیاس وسینو به توافق نرسیده و این بازیکن برای این فصل در ترکیب ویولا باقی خواهد ماند.

8- دانیله پراده و والنتینو آنجلونی برای نهایی کردن عملکرد ویولا در تابستان، امروز راهی شهر میلان و آتا هتل شدند. امروز آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی می باشد.

7- مارکوس آلونسو: "متاسفانه می توانستیم هر سه امتیاز را به خانه ببریم ولی شکست خوردیم. من از هواداران تورینو عذرخواهی می کنم ولی این حرکت فقط خطاب به یکی از دوستانم بود."

6- جیسون دنایر همچنان یک گزینه جدی برای ویولا به شمار می رود. دانیله پراده فقط تا امشب فرصت دارد تا این بازیکن را خریداری کند.

5- گونزالو رودریگز مدافع تیم فیورنتینا پس از سال ها انتظار بار دیگر به اردوی تیم ملی آرژانتین دعوت شد. این بازیکن از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است.

4- روزنامه های ایتالیایی به تمجید از تیم ونتورا و انتقاد از تیم سوسا پرداخته اند. برخی معقتدند یک فیورنتینای زیبا و تماشایی در 10 دقیقه ناپدید شده و از بین رفت.

3- مارکوس آلونسو پس از گلزنی در برابر تورینو، یک خوشحالی مربوط به مراسم گاوبازی اسپانیایی را در مقابل هواداران تیم تورینو انجام داد که با کارت زرد داور نیز جریمه شد. هواداران تورو هم تا پایان بازی به او اعتراض می کردند.

2- صحبت های جام پیرو ونتورا مربی تیم تورینو: "در نیمه اول بد بودیم ولی در نیمه دوم بسیار عالی کار کردیم. من به تیمم افتخار می کنم و شایسته این پیروزی در برابر یک تیم بزرگ بودیم."

1- نظرات دانیله پراده: "اتفاقات در نیمه دوم نتیجه بازی را رقم زد اما ما همچنان امیدوار هستیم. ما بازیکنان خوبی داریم و نیاز به خرید بازیکنان جدید حس نمی شود و فقط باید یک راه حل مناسب برای خواکین پیدا کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :