اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام اسامی بازیکنان تیم برای سری آ و لیگ اروپا

2431 شماره اطلاع نامه : اعلام اسامی بازیکنان تیم برای سری آ و لیگ اروپا 1394/06/11 اعلام اسامی بازیکنان تیم برای سری آ و لیگ اروپا اخبار باشگاه :: اخبار اعلام اسامی بازیکنان تیم برای سری آ و لیگ اروپا
اعلام اسامی بازیکنان تیم برای سری آ و لیگ اروپا

اعلام اسامی بازیکنان تیم برای سری آ و لیگ اروپا

اسامی بازیکنان تیم فیورنتینا برای حضور در رقابت های سری آ و لیگ اروپا از سوی باشگاه به فدراسیون فوتبال ایتالیا و یوفا ارسال شد که نام کوبا بلاژیکوفسکی ستاره جدید تیم نیز در آن دیده می شود.

بر اساس قانون جدید رقابت های سری آ، هر تیم باید نهایتا نام 25 بازیکن را برای شرکت در لیگ اعلام کند. از این 25 بازیکن نهایتا 17 نفر می توانند شرایط سنی و ملیت آزاد داشته باشند ولی حداقل 8 نفر به طور حتم باید یا اهل ایتالیا یا محصول آکادمی جوانان باشگاه باشند. تمامی بازیکنان زیر 21 سال نیز مازاد بر این لیست محسوب می شوند و مشکلی برای بازی در سری آ نخواهند داشت.

برای لیست یوفا نیز شرایط تقریبا به همین شکل می باشد و تیم ها می توانند 17 بازیکن با شرایط آزاد، 4 بازیکن حتما با ملیت ایتالیایی و 4 بازیکن محصول آکادمی جوانان باشگاه را در بین نفرات خود جای دهند. ضمن اینکه چند بازیکن 15 تا 21 سال نیز می توانند در لیست دوم قرار بگیرند. پائولو سوسا نیز بر اساس همین قوانین دو لیست مجزا را اعلام کرده است.

در هر دو لیست، نام اولکساندر یاکوونکو دیده نمی شود و سوسا ترجیح داده باکیچ مصدوم را به جای او در لیست لیگ قرار دهد. نفرات جوانی چون بائز و باگادور از لیست یوفا خط خورده اند و در لیست لیگ نیز قرار ندارند ولی به دلیل شرایط سنی، می توانند در هر زمانی که سوسا بخواهد، در سری آ به میدان بروند. دیاخاته ستاره 16 ساله تیم نیز در لیست اول یوفا قرار گرفته تا برناردسکی و لتزرینی در لیست دوم یوفا قرار بگیرند و جا برای دیگر بازیکنان در لیست اصلی فراهم شود.
 

لیست سری آ:

تاتاروزانو – سپه (ایتالیایی) – لتزرینی (محصول آکادمی و ایتالیایی) ؛ تومویچ – رونکالیا – گونزالو – آستوری (ایتالیایی) – آلونسو – پاسکوال (ایتالیایی) ؛ باکیچ – بادلی – والرو – سوارز – وسینو – وردو – ماتی ؛ گیلبرتو - بلاژیکوفسکی – ایلیچیچ ؛ برناردسکی (محصول آکادمی و ایتالیایی) – باباکار (محصول آکادمی) – ربیچ – روسی (ایتالیایی) – کالینیچ
 

لیست اول یوفا:

تاتاروزانو – سپه (ایتالیایی) ؛ تومویچ – رونکالیا – گونزالو – آستوری (ایتالیایی) – آلونسو – پاسکوال (ایتالیایی) ؛ بادلی – والرو – سوارز – وسینو – وردو – ماتی - دیاخاته ؛ گیلبرتو - بلاژیکوفسکی – ایلیچیچ ؛ باباکار (محصول آکادمی) – ربیچ – روسی (ایتالیایی) – کالینیچ

لیست دوم یوفا:

لتزرینی – برناردسکی
 

نظر و نقد های کاربران
1260حسین فیو
1394/06/13 - 01:14

دیاخاته تو لیست اول یوفاست (List A) نه لیست دوم.

برای لیست بی باید حداقل 2 سال تو باشگاه بوده باشه. دیاخاته این شرایط رو نداشته و برای همین تو لیست A اسمش رد شده.

نقل و انتقالات امسال یکم ریسکی بوده. امیدوارم جواب بده....

Forza Viola

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانسلام
بله حق با شماست و متن خبر بر همین اساس تصحیح شد
ممنون از توجه شما دوست عزیز
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :