اخبار :: اخبار باشگاه

توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش دوم)

2434 شماره اطلاع نامه : توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش دوم) 1394/06/15 توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش دوم) اخبار باشگاه :: اخبار توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش دوم)
توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش دوم)

توضیحات مفصل پراده در مورد تابستان ویولا (بخش دوم)

دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا در مصاحبه ای مفصل به بررسی وضعیت کلی تیم در تابستان پرداخته و تقریبا در مورد تمامی موضوعات و ابهامات موجود صحبت کرده است.

بخش دوم مصاحبه پراده در ادامه مطلب ...

پس از پایان تابستان و شایعات فروانی که در هر صورت خاتمه پیدا کردند، دانیله پراده کنفرانس مطبوعاتی مفصلی را ترتیب داده و به تمامی سوالات و ابهامات پاسخ داده است. پراده که فرد اول باشگاه در امر خرید و فروش به شمار می رود، در مورد وضعیت محمد صلاح، خواکین و کاهش دستمزد بازیکنان توضیحات کاملی را ارائه کرده است:


"صلاح؟ ما این پرونده را بار دیگر فقط در زمستان می توانیم پیگیری کنیم ولی در تابستان امکان پذیر نبود. فیفا به طور موقت از تابستان تا پایان دسامبر به صلاح اجازه داده که از فلورانس برود ولی در زمستان بار دیگر در مورد او تصمیم گیری خواهد شد. من هرگز فکر نمی کردم که صلاح ناگهان تصمیم خود را عوض کند. من اشتباه می کردم که گفته بودم مطمئن هستم او در تیم ما خواهد ماند. در این شغل، ما همیشه در حال یادگیری هستیم و من هرگز انتظار چنین اتفاقی را نداشتم. صلاح خیلی ناگهانی نظر خود را عوض کرد و برای ما موضوع صلاح دیگر مربوط به گذشته می باشد. خواکین؟ ما هرگز او را در لیست فروش قرار ندادیم. او 34 ساله و با شخصیت بود که پس از بازگشت بتیس به لیگ اسپانیا، تصمیم گرفت به آن تیم بازگردد."

"البته اگر ما کوبا بلاژیکوفسکی که بهترین جایگزین برای خواکین بود را پیدا نمی کردیم و از نظر مالی هم با بتیس به توافق نمی رسیدیم، در آن صورت خواکین در تیم می ماند. تقریبا غیر ممکن بود که خواکین از نظر ذهنی ریکاوری شود چون او شب ها هم نمی خوابید. او یک بازیکن کاملا حرفه ای است ولی وقتی یک فرد 34 ساله در ذهن خود تصمیمی می گیرد، باید آن را عملی کند. من فکر می کنم او با باشگاه قدرتمندی روبرو بود، چون در غیر این صورت ضربه بزرگی را می خورد. دورتمند پول زیادی برای کوبا درخواست کرد ولی ما چندین روز به مذاکره پرداختیم و در نهایت به توافق رسیدیم. خیلی خوش شانس بودیم که او را خریداری کردیم. ما به خوبی می دانیم که قوانین جوانمردانه مالی جوابگو است ولی سایر باشگاه ها این را نمی دانند."

"ما می خواهیم یک باشگاه نمونه و الگو در این مسیر سالم باشیم. پروژه ما یک پیشرفت تدریجی است و ما بازیکنانی مثل کاپتزی، فاتزی و ونوتی داریم که به زودی آماده خواهند شد. ما همانند تیم های میلان و اینتر نیازی به آتش بازی در بازار تابستانی نداشتیم چون یک زیربنای قوی و قدرتمند در باشگاه داشتیم و لازم نبود که بخواهیم از صفر شروع کنیم. من نسبت به ترکیب تیم بسیار مطمئن هستم که از همین حالا هماهنگی بسیار خوبی با پائولو سوسا پیدا کرده اند. دستمزد بازیکنان؟ ما در این فصل حدود 30% کاهش دستمزد داشتیم ولی بعد از چند تمدید قرارداد، این مقدار دوباره بالا می رود. یاکوونکو؟ شما باید از او بپرسید که چرا هنوز اینجاست. او همه پیشنهاد های خود را در کرد و اگر نمی خواهد یک بازیکن فوتبال باشد، ما نیز رفتاری متفاوت با او خواهیم داشت. او جایی در برنامه های تیم ما ندارد و این مشکل خود اوست."

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :