اخبار :: اخبار باشگاه

جواب اعتماد فیورنتینا را در میدان خواهم داد

2439 شماره اطلاع نامه : جواب اعتماد فیورنتینا را در میدان خواهم داد 1394/06/20 جواب اعتماد فیورنتینا را در میدان خواهم داد اخبار باشگاه :: اخبار جواب اعتماد فیورنتینا را در میدان خواهم داد
جواب اعتماد فیورنتینا را در میدان خواهم داد

جواب اعتماد فیورنتینا را در میدان خواهم داد

یاکوب بلاژیکوفسکی ستاره لهستانی جدید تیم فیورنتینا آمادگی خود برای بازی کردن را اعلام کرده و از این باشگاه به دلیل تلاش برای جذبش تشکر کرد.

تیم فیورنتینا در روز های پایانی فصل نقل و انتقالات تابستانی، برای پر کردن جای خواکین سانچز، موفق شد یاکوب بلاژیکوفسکی ملقب به "کوبا" را از تیم دورتمند آلمان خریداری کند. این بازیکن حالا در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرده باید جواب علاقه باشگاه و هواداران را در میدان بدهد:

"ابتدا می خواهم از باشگاه فیورنتینا به دلیل اعتمادی که به من نشان دادند، تشکر کنم و من امیدوارم بتوانم شایستگی هایم را در زمین ثابت کنم. من در تابستان می خواستم به تیمی دیگر بروم و فیورنتینا تنها تیمی بود که علاقه واقعی نسبت به خرید من نشان داد و برای مدت زیادی به دنبال من بود. حالا نوبت من است که توانایی های خودم را به اثبات برسانم و اولین چیزی که نیاز دارم، زمانی برای بازی کردن است." من در ماه های اخیر زیاد بازی نکرده ام اما آماده هستم و فکر می کنم شرایط حضور در میادین را دارم."

"مصدومیت ها؟ فصل پیش مشکلی از ناحیه زانو داشتم که کل فصل من را تحت تاثیر قرار داد و سپس در تابستان نیز مشکل عضلانی داشتم ولی حالا آماده شروع یک دوره جدید هستم. فلورانس؟ من هنوز به خوبی با این شهر آشنا نیستم ولی فیورنتینا به خیلی خوب می شناسم چون بازیکنی مثل گابریل باتیستوتا در آن بازی کرده که یک مهاجم فوق العاده بود. من مطئن هستم خیلی زود می توانم با شرایط فوتبال ایتالیا کنا بیایم. استقبال هواداران من را خوشحال کرد و فهمیدم کار های زیادی برای خوشحال کردن آنها پیش رو دارم."

"پست اصلی؟ من نگاه خاصی به حمله یا دفاع و پست مشخصی ندارم، هر جا که مربی بخواهد بازی می کنم. من یاکوب بلاژیکوفسکی هستم و منتظر تصمیم مربی برای بازی کردن در یک پست می باشم. در هر صورت من بهترین نمایش خود را ارائه خواهم کرد. تیم ملی؟ این یک فصل بسیار مهم برای من است و همه می خواهند که بتوانند در یورو 2016 حضور داشته باشند. پائولو سوسا؟ چند بار با او ارتباط داشتم و او برخی از تمرینات من را مشاهده کرد. فقط می توانم بگویم که او فرد بسیار خوبی است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :