اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید سوسا از شجاعت بازیکنانش

2442 شماره اطلاع نامه : تمجید سوسا از شجاعت بازیکنانش 1394/06/22 تمجید سوسا از شجاعت بازیکنانش اخبار باشگاه :: اخبار تمجید سوسا از شجاعت بازیکنانش
تمجید سوسا از شجاعت بازیکنانش

تمجید سوسا از شجاعت بازیکنانش

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا ضمن تمجید از بازیکنانش برای نشان دادن شجاعتشان در راه کسب پیروزی برابر جنوا، اعلام کرد هنوز چیز های زیادی برای یاد گرفتن دارند.

تیم فیورنتینا شب گذشته در حالی که حدود 30 دقیقه را 10 نفره در برابر جنوا بازی می کرد، در نهایت با نک گل خوما باباکار به پیروزی رسید تا با وجود اعتراض هواداران به تیم، بنفش پوشان به 3 امتیاز خانگی دست پیدا کنند:
 

"ما شانس های زیادی برای افزایش نتیجه داشتیم ولی هر چه که به پایان بازی نزدیک تر می شدیم تحت فشار قرار می گرفتیم. شجاعت و تشنگی بازیکنان برای کسب پیروزی واقعا ستودنی بود و کسب چنین پیروزی هایی واقعا رضایت بخش است. در ابتدای بازی تیم حریف با خطا های تاکتیکی سعی در کم کردن فشار ما داشت ولی ما فشار را بیشتر و بیشتر کردیم تا در نهایت موفق به گلزنی شدیم. در هر صورت یک پیروزی زیبا را بدست آوردیم. روسی؟ او هر روز با تیم تمرین می کند و فقط نیاز دارد که تعداد دقایق حضورش در میدان بیشتر شود تا به همان بازیکنی تبدیل شود که همه ما می شناسیم. اعتراض هواداران؟ به نظر من وقتی که 10 نفره شدیم، هواداران واقعا به ما کمک کردند و حمایت آنها در آن لحظات واقعا حیاتی بود."

"بادلی به سرعت پس از دریافت کارت قرمز از آنها عذرخواهی کرد. حالا ما باید سعی کنیم یاد بگیریم در موقعیت های خاص چگونه بازی کنیم چون این امر برای کسب پیروزی بسیار ضروری است. تغییرات زیاد در ترکیب؟ ما یک تیم 13 نفره نیستیم، من بازیکنان زیادی دارم که تمامی آنها نشان داده اند می توانند در این تیم بازی کنند. من ابتدا به رقابتی که در آن حضور داریم نگاه می کنم و بعد به تیم رقیب، سپس بهترین ترکیب را انتخاب می کنم. باباکار؟ او در طول هفته گذشته در بالاترین سطح تمرین کرد و اگر به همین شکل ادامه دهد می تواند حضور خود در ترکیب را مدام تر کند. البته او هنوز باید در رابطه با همکاری تیمی چیز های بیشتری یاد بگیرد. بازی با بازل؟ یک بازی به طور کامل متفاوت است. ما قطعا به دنبال ارائه یک بازی عالی و کسب پیروزی می باشیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :