اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 25 شهریور)

2444 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 25 شهریور) 1394/06/25 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 25 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 25 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 25 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 25 شهریور)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

بررسی حواشی پیش از بازی با بازل ؛ ماتی در آستانه تمدید قرارداد با ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

10- یوفا در لیستی به معرفی ستارگان تیم های حاضر در لیگ اروپا پرداخته است. از هر تیم یک بازیکن به عنوان ستاره منحصر به فرد انتخاب شده که فدریکو برناردسکی از سوی یوفا به عنوان نماینده ویولا می باشد.

9- بازگشت زدرافکو کوزمانویچ ستاره سابق تیم فیورنتینا به شهر فلورانس به تیم بازل یکی از اصلی ترین مسائلی است که رسانه ها در این روز ها به آن پرداخته اند. کوزمانویچ که در زمان حضور در ویولا یکی از بهترین جوانان فوتبال اروپا به شمار می رفت، با خروج از فیورنتینا نتوانست روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

8- امانوئله جاکرینی بازیکن تیم بولونیا که در بازی قبلی تیمش دچار مصدومیت شد، 2 تا 4 هفته دور از میادین خواهد بود و بدین ترتیب نبرد با فیورنتینا را نیز از دست خواهد داد.

7- نناد تومویچ امروز فقط تمرینات کششی انجام داده و نتوانست در تمرینات گروهی شرکت کند. بدین ترتیب به احتمال زیاد بازی فردا شب برابر بازل را از دست خواهد داد.

6- آلیاندرو سانتیستبان مدیر برنامه ماتی فرناندز امروز به فلورانس سفر کرد تا قرارداد این ستاره اهل شیلی را تمدید کند. قرارداد فعلی ماتی در پایان امسال به اتمام خواهد رسید و دو طرف برای تمدید تا سال 2018 آماده اند.

5- تیم فیورنتینا تا امروز 8 بار در برابر تیم های سوییسی به میدان رفته که 5 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست حاصل کار آنها بوده است. در مقابل، تیم بازل در 9 باری که برابر تیم های ایتالیایی به میدان رفته، 3 پیروزی، 1 تساوی و 5 شکست را تجربه کرده است.

4- انتظار می رود که پائولو سوسا برای بازی فردا شب برابر بازل نیز بار دیگر ترکیبی بسیار متفاوت با بازی های قبلی را روانه میدان کند. در این میان حضور گونزالو، رونکالیا، سوارز و کالینیچ در میدان تقریبا قطعی به نظر می رسد. ضمن اینکه لوییجی سپه نیز می تواند درون دروازه قرار بگیرد.

3- کمتر از 15 هزار بلیت برای دیدار با بازل فروش رفته و انتظار می رود این تعداد به 20 هزار نفر تا پیش از برگزاری این مسابقه برسد.

2- اکثر بازیکنان جدید تیم فیورنتینا ترجیح داده اند که خانه هایی در مرکز شهر خریداری کنند ولی پائولو سوسا مربی ویولا بر خلاف آنها به حاشیه های شهر فلورانس رفته است.

1- قضاوت دیدار تیم های فیورنتینا و بازل از سوی یوفا به عهده مایکل اولیور انگلیسی گذاشته شده است. استوارت بورت، گری بسویک، آندره مارینر، لی ماسون و جک کولین نیز وی را در این کار همراهی می کنند.
 

نظر و نقد های کاربران
1271Eddie
1394/06/26 - 02:00

به اميد موفقيت ويولا

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :