اخبار :: اخبار باشگاه

رسیدن به فینال اروپا هدف اصلی فیورنتینا

2445 شماره اطلاع نامه : رسیدن به فینال اروپا هدف اصلی فیورنتینا 1394/06/26 رسیدن به فینال اروپا هدف اصلی فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار رسیدن به فینال اروپا هدف اصلی فیورنتینا
رسیدن به فینال اروپا هدف اصلی فیورنتینا

رسیدن به فینال اروپا هدف اصلی فیورنتینا

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با تیم سابقش، به آنها هشدار که ویولا نه تنها برای پیروزی در این مسابقه بلکه برای قهرمانی در لیگ اروپا آماده شده است.

دو تیم فیورنتینا و بازل در اولین بازی از مرحله گروهی رقابت های لیگ اروپا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به مصاف هم خواهند رفت. مهم ترین نکته این دیدار رویارویی پائولو سوسا مربی فعلی تیم فیورنتینا با شاگردان فصل پیش خود در تیم بازل می باشد. سوسا نیز از این امر خوشحال است ولی مدعی شده که به چیزی غیر از پیروزی فکر نمی کند:

"ما در هر بازی فقط به برد فکر می کنیم و هرگز به تساوی یا شکست نمی اندیشیم. ما به خوبی می دانیم که اغلب رقبای بسیار قدرتمندی داریم ولی تنها هدفی که داریم این است که برای رسیدن به پیروزی تلاش کنیم. بازل خیلی خوب من را می شناسد و من نیز شناخت کاملی از آنها داریم ولی ما به دلیل بازی در خانه از شانس بیشتری برای پیروزی برخورداریم. من خیلی خوشحالم که یک بار دیگر آنها را ملاقات می کنم چون من یک فصل خارق العاده را در سوییس داشتم و آن خاطرات برای همیشه در ذهن من خواهند ماند. فوتبال ایتالیا؟ هر کشوری یک فرهنگ فوتبالی خاص خود را دارد و فکر می کنم ایتالیا یکی از سخت ترین مکان ها برای مربیان می باشد."

"بازل تجربه بیشتری در اروپا دارد و تلاش می کند که در مسابقات این فصل به فینال برسد تا در خانه خود بازی کند. به همین دلیل اگر ما نیز می خواهیم در فینال حاضر شویم باید تلاش بیشتری داشته باشیم. هدف ما در این فصل کسب موفقیت و رسیدن به فینال اروپا می باشد. ترکیب تیم؟ روسی آماده است و شانس بازی کردن دارد. ماریو سوارز از لیگی دیگر آمده و نیاز به تطبیق پیدا کردن با فوتبال ایتالیا دارد. در یک هفته نمی توانیم در مورد بلاژیکوفسکی نظر بدهیم و باید به فرم ایده آل خود برسد تا از مصدومیت مجدد وی جلوگیری شود ولی برای بازی کردن آماده است. در مجموع کل تیم هنوز به زمان برای رسیدن به یک هماهنگی در دفاع و حمله نیاز دارد و باید به ثبات در این زمینه برسیم."

بورخا والرو نیز در این کنفرانس مطبوعاتی مشترک صحبت هایی را انجام داد:

"ما فقط می خواهیم به فینال برسیم. شاید ما امسال ترکیبی با ستارگان بزرگ نداشته باشیم ولی تیمی داریم که بازیکنان با تجربه ای دارد که می توانند ما را در این رقابت ها کمک کنند. من فقط یک جام را در کارنامه ورزشی خودم کم دارم تا روزی برای فرزندانم از حس قهرمانی صحبت کنم ولی می دانم که این کار راحتی نیست. ما می دانیم که بازل تیم قدرتمندی است و تجربه بیشتری در اروپا دارد. پیروزی در این بازی راحت نیست ولی ما در خانه بازی می کنیم و می خواهیم قدرت خود را نشان دهیم. من واقعا از حمایت هواداران در لیگ شگفت زده شدم و می دانم که در برابر بازل هم نقش مهمی برای تیم ما دارند و از همین حالا از آنها تشکر می کنم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :