اخبار :: اخبار باشگاه

می توانیم به مراتب بهتر از این باشیم

2447 شماره اطلاع نامه : می توانیم به مراتب بهتر از این باشیم 1394/06/27 می توانیم به مراتب بهتر از این باشیم اخبار باشگاه :: اخبار می توانیم به مراتب بهتر از این باشیم
می توانیم به مراتب بهتر از این باشیم

می توانیم به مراتب بهتر از این باشیم

پائولو سوسا در واکنش به شکست فیورنتینا در برابر تیم سابق خود، مدعی شد که ویولا تیمی به مراتب بهتر از این چیزی است که در این مسابقه دیده شده ولی هنوز به زمان بیشتر برای پیشرفت نیاز دارند.

شکست خانگی 1-2 در برابر بازل در اولین نبرد لیگ اروپا باعث شد تا انتقاد های زیادی به تیم تحت هدایت سوسا وارد شود ولی این مربی پرتغالی معتقد است، اتفاقات و مصدومیت ها نتیجه این بازی را تعیین کرده اند:

"از همان اول می دانستیم که بازی سختی در پیش داریم. وسینو قرار بود در ترکیب اصلی باشد ولی در گرم کردن پیش از بازی مصدوم شد و ما مجبور به ایجاد تغییراتی شدیم. در نیمه دوم نیز ایلیچیچ مصدوم شد تا باباکار به میدان برود و در کنار کالینیچ برای گلزنی تلاش کند ولی مصدومیت آستوری و اخراج گونزالو همه چیز را تغییر داد. ضربه کوبا هم به تیر برخورد کرد و همین اتفاقات، نتیجه بازی را رقم زد. گل زود هنگام هم باعث شد تا تیم از فشار خود کم کرده و تلاش کمتری داشته باشد. من فکر می کنم ما تیمی به مراتب بهتر از این چیزی هستیم که در این دیدار دیدیم و می توانیم خیلی بهتر از این ها بازی کنیم."

"حتی وقتی 10 نفره شده باشیم می توانیم بهتر باشیم و باید سعی کنیم عملکردمان در مالکیت توپ را بهبود ببخشیم. من از این موضوع مطمئن هستم چون بازیکنانی در بالاترین سطح داریم. درخواست های من از بازیکنانم کمی متفاوت با توانایی های آنهاست. ما هنوز به زمان برای ایجاد ساختار حرکتی تیم نیاز داریم و قطعا باید در این زمینه پیشرفت کنیم. همه این ها بستگی به این دارد که بتوانیم در کارمان به ثبات برسیم و چیز هایی که در تمرینات انجام می دهیم را به زمین مسابقه بیاوریم. ما به خودمان باور داریم که می توانیم در این راه رشد کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
1273عبداله
1394/06/28 - 03:10

صعود میکنیم از این گروه حتما مشکلی نیست . کارپی هم امیدوارم ببریم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :