اخبار :: اخبار باشگاه

به سختی به پیروزی رسیدیم

2449 شماره اطلاع نامه : به سختی به پیروزی رسیدیم 1394/06/30 به سختی به پیروزی رسیدیم اخبار باشگاه :: اخبار به سختی به پیروزی رسیدیم
به سختی به پیروزی رسیدیم

به سختی به پیروزی رسیدیم

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا معتقد است با اینکه فرصت کافی جهت آماده سازی برای بازی با کارپی را نداشته اند ولی تیمش یک پیروزی سخت و ارزشمند را بدست آورده است.

شب گذشته تیم فیورنتینا موفق شد با ارائه یک بازی نه چندان مطلوب، در نهایت هر سه امتیاز نبرد سخت با کارپی را بدست آورد. اما سوسا دلیل آماده نبودن تیمش را کمبود وقت دانسته و ابراز امیدواری کرد خوما باباکار به فرم خوب خود ادامه دهد:
 

"پیروزی همیشه مهم است و نشان می دهد که تیم در حال کار و پیشرفت می باشد. برای این بازی فرصت زیادی جهت آماده سازی و تحلیل جزییات را نداشتیم ولی با این حال توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. پیروزی در خانه کارپی اصلا کار راحتی نبود چون آنها واقعا عالی کار کردند و نیمه دوم بسیار سخت بود. در نهایت ما هر 3 امتیاز را گرفتیم و از این بابت خیلی خوشحال هستیم. عصبانیت از سوارز؟ من همیشه از خودم و برخی بازیکنان انتظار بسیار زیادی دارم. من می خواهم آنها را تهییج کنم تا همیشه بهترین نمایش خود را داشته باشند و این موضوع برای همه ما بهتر است."

"ماریو نیاز به زمان دارد تا متوجه شود ما در تیم از پست او چه چیزی می خواهیم. باباکار؟ او اخیرا در تمرینات بسیار عالی کار می کند. او همیشه آماده گلزنی است و در حال یادگیری این است که سایر بازیکنان چه انتظاراتی از او دارند. من امیدوارم او به همین شکل به کار خود ادامه دهد و کل تیم بتواند همیشه نتایج خوبی را کسب کند. کار دفاعی؟ برای من وظایف دفاعی برای تمامی بازیکنان می باشد و این امر از خظ حمله آغاز می شود. من خیلی خوشحالم وقتی می بینم حتی با اینکه تیم تحت فشار است ولی باز هم گلی دریافت نمی کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :