اخبار :: اخبار تغییرات سایت

راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !

2480 شماره اطلاع نامه : راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام ! 1394/07/25 راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !
راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !

راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !

مدیریت وب سایت ای سی اف فیورنتینا مفتخر است اعلام کند که سرانجام صفحه ای با همین نام در برنامه اینستاگرام ایجاد شده تا هواداران این باشگاه فلورانسی در کناره بهره مندی از اخبار تیم در قالب سایت، در فضایی متفاوت نیز از اخبار و حواشی جذاب پیرامون تیم و بازیکنان مطلع شوند.

هواداران و دوستداران یاس های بنفش فلورانس می توانند با جستجوی نام صفحه Acffiorentina.ir در برنامه اینستاگرام، از آخرین حواشی باشگاه مطلع شوند. شما عزیزان می توانید نظرات، پیشنهاد ها و انتقادات خود در این مورد را در قسمت نظرات همین مطلب یا در صفحه مذکور با ما در میان بگذارید، منتظر حضور گرم شما هستیم.
 

سلیم صالحی
مدیریت وب سایت ای سی اف فیورنتینا دات آی آر

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :