اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 13 شهریور)

2774 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 13 شهریور) 1395/06/13 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 13 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 13 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 13 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 13 شهریور)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

بادلی قراردادش را تمدید نمی کند ؛ نامه خداجافظی مارکوس آلونسو برای فیورنتینا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

10- پس از پایان تابستان 2016، حالا شمارش معکوس برای شروع پروژه ساخت ورزشگاه جدید آغاز شده است. انتظار می رود از روز های ابتدایی سال 2017 اولین اقدامات لازم در این مورد انجام شود.

9- کارلوس سانچز پس از پیروزی 2-1 کلمبیا در برابر ونزوئلا: "من فکر می کنم در اوج پختگی فوتبال خودم قرار دارم. حالا خیلی بهتر از بدن خودم، هم تیمی ها و پست های بازی مطلع هستم."

8- جان کارلو آنتونیونی اسطوره باشگاه فیورنتینا که برای سال های زیاد با سران ویولا دچار اختلاف شده بود، در جشن 90 سالگی فیورنتینا حضور پیدا کرده و به تمامی اختلافات پایان داد. حالا این بازیکن قهرمان جهان آمادگی خود برای حضور در کادر مدیریتی باشگاه را نیز اعلام کرده است.

7- رسانه های کشور ایتالیا پس از اتمام فصل نقل و انتقالات و بررسی عملکرد باشگاه ها، تقریبا همگی معتقدند کار سوسا از حالا به طور جدی آغاز شده و همه چیز دیگر در دستان این مربی پرتغالی قرار دارد تا با ترکیبی که در اختیار دارد ویولا را به موفقیت برساند.

6- بر اساس گزارش کوریره فیورنتینو، بازیکنان و مربی باشگاه فیورنتینا از 15 ملیت مختلف هستند. در واقع تیم تحت هدایت سوسا با فرهنگ ها و زبان های مختلف تشکیل شده و فقط 4 بازیکن ایتالیایی در این تیم دیده می شوند. این موضوع شاید کار سوسا را سخت تر کند.

5- مدیر برنامه میلان بادلی: "ما از تیم میلان پیشنهاد داشتیم و فیورنتینا 2 پیشنهاد از آلمان و انگلیس را هم رد کرد. بادلی می توانست دو برابر دستمزد فعلی اش درآمد داشته باشد. تمدید قرارداد؟ شفاف بگویم، ما هیچ تمایلی برای تمدید قرارداد نداریم و بادلی در پایان فصل یا حتی در نیم فصل از تیم فیورنتینا جدا می شود. میلان آدم خوبی است ولی من فکر می کنم این حق هر کسی است که به دنبال نتایج بهتر و درآمد بالاتر باشد. فیورنتینا پیشنهاد های واقعا عالی را رد کرد."

4- کمپانی Santa Croce که در تولید آب های معدنی فعالیت می کند، قرارداد همکاری خود با باشگاه فیورنتینا را تمدید کرد. نوشیدنی های بازیکنان باشگاه فیورنتینا برای تمرین ها و بازی ها را این شرکت تامین می کند.

3- مارکوس آلونسو که در آخرین روز تابستان به چلسی پیوست، از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام از هواداران باشگاه فیورنتینا تشکر و خداحافظی کرده است: "نمی توانم احساسم را در قالب کلمات بیان کنم. من دوره فوق العاده ای در فیورنتینا داشتم که هرگز فراموش نمی کنم. از هواداران تیم به خاطر رفتارشان تشکر می کنم و حتی در دوران سختی هم به حمایت می پرداختند. از تک تک افراد باشگاه که مثل یک خانواده بودند هم تشکر می کنم. تشکری ویژه هم برای پائولو سوسا که چیز های زیادی به من آموخت. در پایان از باشگاه که این فرصت را برای من فراهم کرد تشکر می کنم و حالا یک دوران جدید را آغاز خواهم کرد. از صمیم قلبم از فیورنتینا و فلورانس ممنونم."

2- یکی از خبرگزاری های ایتالیایی از یوزیپ ماگانجیچ و اریک فریگرا دو بازیکن 17 ساله جدید فیورنتینا به عنوان دو قطعه طلا برای آینده ویولا نام برده است. این دو بازیکن در تابستان امسال به ترتیب از هایدوک کرواسی و بارسلونا اسپانیا به فلورانس آمدند.

1- رسانه های کشور ایتالیا در واکنش به لیست نفرات فیورنتینا برای رقابت های لیگ اروپا، خط خوردن نام هرنان تولدو را یک اتفاق عجیب دانسته اند. دیکس، تولدو و هاجی با تصمیم سوسا جایی در رقابت های اروپایی ندارند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :