اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 شهریور)

2775 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 شهریور) 1395/06/14 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 14 شهریور)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

نارضایتی هواداران از عملکرد تابستانی باشگاه ؛ صحبت های بارتلومی دراگووسکی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

11- لورنزو دی سانتیس کارشناس فوتبال و مشاور فیفا، از هرنان تولدو و مکسی اولیورا دو تن از خرید های تابستانی ویولا به شدت تمجید کرده و آنها را بازیکنان فوق العاده ای دانسته است. دی سانتیس همچنین به تعریف از کارلوس سلسیدو پرداخته و او را یک خرید عالی با کمترین قیمت معرفی کرده است.

10- تیم جنوا حریف بعدی فیورنتینا در رقابت های سری آ شب گذشته در یک دیدار دوستانه موفق شد تیم جوانان خود را با 7 گل شکست دهد. دو گل از این گل ها را جیوانی سیمئونه پسر دیگو سیمئونه مربی تیم اتلتیکو مادرید به ثمر رساند.

9- تیم ملی ایتالیا در حالی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به میدان می رود که بر خلاف بازی دوستانه با فرانسه، داویده آستوری روی نیمکت خواهد نشست اما در خط میانی به نظر می رسد برناردسکی یکی از گزینه های حضور در ترکیب اصلی باشد.

8- رسانه های ایتالیایی امروز به بررسی خط میانی فیورنتینا پرداختند. جایی که در کنار والرو، وسینو و بادلی که نفرات اصلی به شمار می روند، نفراتی چون کارلوس سانچز و سباستین کریستوفورو هم حضور دارند. این دو بازیکن اهل امریکای جنوبی می توانند قدرت فیزیکی را به میانه میدان ویولا بیاورند.

7- بر اساس نظر سنجی انجام شده در وب سایت فیرنزه ویولا، هواداران به هیچ عنوان از عملکرد باشگاه در تابستان راضی نیستند. 49% از هواداران نمره ضعیف 4 را به تابستان تیم داده اند و 22% نیز نمره 5 را در نظر گرفته اند. در این میان کمتر از 5% به نمره 8 رای داده و از عملکرد باشگاه راضی بوده اند.

6- بارتلومی دراگووسکی دروازه بان جوان فیورنتینا: "من به اینجا آمدم تا به زودی به دروازه بان اصلی تیم تبدیل شوم. مصدومیتی که در تمرینات پیش فصل داشتم کمی کار را سخت کرد و هنوز نتوانسته ام خودم را به اثبات برسانم."

5- ماتیاس وسینو بازیکن اروگوئه ای تیم فیورنتینا در صفحه شخصی خود در توییتر به هم وطنانش سباستین کریستوفورو و مکسی اولیورا برای پیوستن به ویولا تبریک و خوش آمد گفت.

4- کلودیو اولینتو دی کاروالیو ملقب به ننه، بازیکن سابق تیم های کالیاری و فیورنتینا شب گذشته در سن 74 سالگی درگذشت. این بازیکن توانسته بود با تیم کالیاری به قهرمانی در ایتالیا دست پیدا کند.

3- کریستین اوساگونا بازیکن 26 ساله و نیجریه ای مدعی شده 2 سال پیش در آستانه پیوستن به فیورنتینا قرار داشته است اما به دلیل اینکه باشگاه او مبلغ زیادی را درخواست کرده بود، این معامله منتفی شده است. این بازیکن حالا در نزدیکی انتقال به لیگ بلژیک قرار دارد.

2- وینچنزو مونتلا مربی تیم میلان تاکید کرده که ماتی فرناندز توانسته او را برای حضور در میلان متقاعد کند. ضمن اینکه رابطه صمیمی این مربی و بازیکن هم یکی دیگر از دلایل پیوستن ماتی به میلان می باشد.

1- آدم لیاییچ بازیکن تیم تورینو دچار مصدومیت شده و به احتمال زیاد 40 روز دور از میادین خواهد بود. بدین ترتیب شاید این بازیکن رویارویی با تیم سابقش یعنی فیورنتینا را از دست بدهد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :