اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 شهریور)

2777 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 شهریور) 1395/06/16 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 16 شهریور)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

صحبت های مدیر برنامه پپیتو روسی ؛ مصاحبه استوان یووتیچ و تایید مذاکره با فیورنتینا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- صحبت های استوان یووتیچ: "مذاکراتی بین دو باشگاه شکل گرفته بود ولی با من مذاکره ای نشد. در پایان نیز اینتر خواستار ماندن من شده و من هم اعلام کردم می خواهم بمانم و بازی کنم. من هرگز به میلان نزدیک نبودم."

12- صحبت های سباستین فری ستاره سابق فیورنتینا: "تیم تابستان خوبی نداشت ولی از نظر فیزیکی در آمادگی قرار دارد. هواداران یار دوازدهم تیم هستند و باید به بازیکنان کمک کنند. لتزرینی دروازه بان خوبی است و باید به او اعتماد کرد. او در برابر کیه وو نمایش خوبی داشت و پیشرفت کرده است."

11- باشگاه فیورنتینا در آخرین رده بندی از نظر میزان مشارکت هواداران در پیش خرید بلیط های بازی های این فصل، بعد از یوونتوس در رتبه دوم قرار گرفت. با وجود اینکه هواداران از عملکرد باشگاه در تابستان راضی نبودند ولی باز هم 20 هزار نفر اشتراک برای این فصل آمار قابل توجهی به شمار می رود.

10- چیپرین تاتاروزانو با اتمام دوران مصدومیت خود می تواند بار دیگر در بازی برابر جنوا درون دروازه فیورنتینا قرار بگیرد. با این حال اگر تاتا نتواند به فرم خوب خود در روز های باقی مانده تا بازی برسد، رقابتی بین لتزرینی و دراگووسکی برای قرار گرفته درون دروازه ایجاد خواهد شد.

9- باشگاه فیورنتینا به دلیل حضور موفق در عرصه فوتبال بانوان و موفقیت هایی که در یک سال گذشته داشته، شب گذشته در مراسمی با همین موضوع جایزه ویژه ای را دریافت کرد.

8- انزو مارسکا بازیکن سابق باشگاه فیورنتینا به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم ورونا در سری بی شد. او در این باشگاه با نفراتی چون جام پائولو پاتزینی و رومولو دیگر بازیکنان سابق ویولا هم تیمی شده است.

7- آدرین موتو ستاره رومانیایی سابق باشگاه فیورنتینا که از سوی هواداران این تیم به عنوان یکی از بهترین مهاجمان تاریخ باشگاه انتخاب شده بود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از تمامی هواداران ویولا تشکر کرد.

6- در حالی که به بازی با جنوا نزدیک می شویم، خبر های خوبی از ریکاوری گونزالو رودریگز منشتر می شود. این بازیکن در دیدار با کیه وو هم غایب بود ولی شاید شرایط حضور در برابر جنوا را داشته باشد. در غیر این صورت دی مایو و سالسیدو می توانند به جای او بازی کنند.

5- تیم ملی کرواسی هم شب گذشته با نتیجه 1-1 در برابر ترکیه متوقف شد. در این دیدار میلان بادلی 90 دقیقه در ترکیب کروات ها بود ولی نیکولا کالینیچ فقط 10 دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرد.

4- تیم ملی ایتالیا شب گذشته در اولین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت های جام جهانی 2018 با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید. در این بازی داویده آستوری و فدریکو برناردسکی در تمامی دقایق روی نیمکت نشسته بودند.

3- باشگاه فیورنتینا در واکنش به شایعات منتشر شده در مورد خروج پائولو سوسا بیانیه ای منتشر کرده و از رسانه ها خواسته رفتار جوانمردانه در خصوص خبر های خود داشته باشند تا ضربه ای به اعتبار باشگاه ها وارد نشود. از نظر ویولا هر گونه اظهار نظر ایرادی ندارد ولی انتشار مطالب کذب و غیر واقعی می تواند برای بازیکنان و هواداران مخرب باشد.

2- مدیر برنامه جوزپه روسی: "ما در تابستان احساس کردیم که شرایط نسبت به زمستان گذشته تغییری نکرده و مجبور شدیم تیمی جدید برای او پیدا کنیم. روابط او با سوسا مثل بقیه مربی و بازیکنان بود ولی رابطه فوق العاده ای نداشتند. روسی از نیمکت نشینی های زیاد ناراحت بود و سوسا هم می دانست که نیمکت نشینی روسی به یک مشکل تبدیل می شود."

1- پس از اینکه روز گذشته شایعه شد پائولو سوسا در حال نقل مکان به کشور پرتغال می باشد، اما خبر های تکمیلی نشان داد که سوسا منزل خود در فلورانس را تخلیه کرده تا به خانه ای دیگر در همان شهر فلورانس منتقل شود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :