اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 20 شهریور)

2779 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 20 شهریور) 1395/06/20 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 20 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 20 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 20 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 20 شهریور)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

سرطان همسر، دلیل غیبت طولانی زاراته ؛ مصاحبه ها و حواشی پیش از بازی با جنوا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


10- ترکیب احتمالی تیم فیورنتینا برای بازی با جنوا: تاتاروزانو – دی مایو – گونزالو – آستوری – تیو – بادلی – سانچز – میلیچ – والرو – ایلیچیچ – کالینیچ.

9- ترکیب احتمالی تیم جنوا برای بازی با فیورنتینا: پرین – ایتزو – بوردیسو – مونوز – لازوویچ – رینکون – ولوسو – لاکسالت – انچام – پاوولتی – اوکامپوس.

8- دو تیم جنوا و فیورنتینا در حالی به مصاف هم می روند که هواداران ویولا خاطره های خوبی از این ورزشگاه دارند. در اولین فصل حضور روسی و گومز در فلورانس، ویولا موفق شد در این ورزشگاه 5 گل به ثمر برساند و چند سال قبل از آن هم هت تریک آدرین موتو یک تساوی 3-3 را برای فیورنتینا به ارمغان آورد که همان 3 گل در نهایت باعث شد ویولا از لحاظ بازی رو در رو در وضعیتی بهتر از جنوا قرار گرفته و راهی لیگ قهرمانان شود.

7- لوکاس اوکامپوس بازیکن جنوا: "من می توانستم به فیورنتینا بپیوندم ولی مصدوم شدم و در مارسی ماندم. واقعا شرایط آمدن به ایتالیا برای من فراهم بود و حالا با اینجا آمدم."

6- نناد تومویچ: "تیم امسال تفاوت زیادی نسبت به سال قبل ندارد و جای خالی آلونسو هم به خوبی پر شده است. من هرگز در نزدیکی ترک فیورنتینا در تابستان نبودم. ایوان یوریچ (مربی جنوا) برای من شبیه یک برادر بود و کمک کرد تا من فوتبالم در ایتالیا را به بهترین شکل آغاز کنم."

5- جان لوکا روکی از داور های با تجربه و قدیمی فوتبال ایتالیا روز گذشته به تمرینات باشگاه فیورنتینا رفت تا قوانین جدید داوری را برای بازیکنان و مربیان ویولا توضیح دهد.

4- ناتالی وبر همسر مائورو زاراته مهاجم آرژانتینی تیم فیورنتینا دلیل غیبت همسرش و سفر های مداوم او به آرژانتین را اعلام کرد: "من دچار سرطان شده بودم و اخیرا یک تومور را از بدن خود خارج کردم. اما برای اینکه به همراه همسرم به ایتالیا باز گردیم هنوز به کمی زمان برای مداوای بیشتر نیاز داریم."

3- تیم های جنوا و فیورنتینا پیش از این 45 بار در لوییجی فراریس به مصاف هم رفته اند که سهم هر تیم 13 پیروزی بوده و 19 بازی نیز با تساوی به پایان رسیده است. تیم جنوا 67 بار و فیورنتینا 61 بار گلزنی کرده اند و آخرین بازی دو تیم در این ورزشگاه نیز فصل گذشته برگزار شد که بدون گل خاتمه پیدا کرد.

2- به نظر می رسد اگر ماتیاس وسینو توانایی بازی در برابر جنوا را نداشته باشد، شانس کارلوس سانچز برای بازی کردن بیشتر از سباستین کریستوفورو باشد.

1- در حالی که تیم فیورنتینا در دو فصل گذشته از کمبود مدافع رنج می برد، امسال به نظر می رسد این مشکل به طور کلی برطرف شده و حالا که شرایط بازی کردن گونزالو رودریگز مشخص نیست، نفراتی چون دی مایو و سالسیدو آماده بازی کردن هستند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :