اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 شهریور)

2787 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 شهریور) 1395/06/27 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 27 شهریور)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

وسینو تنها غایب بازی با رم ؛ بازتاب عملکرد نا مطلوب برنا در محافل ورزشی ایتالیا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- لوچانو اسپالتی مربی تیم رم: "فیورنتینا مانند سال گذشته است. ترکیب قدرتمند و مربی آنها حفظ شده اند. آنها خیلی خوب با توپ کار می کنند و بازی با این تیم در فلورانس سخت است."

14- اسامی بازیکنان دعوت شده برای بازی با رم: تاتاروزانو – لتزرینی – دراگووسکی – آستوری – بادلی – برناردسکی – کیه زا – کریستوفورو – دی مایو – ایلیچیچ – کالینیچ – باباکار – دیکس – میلیچ – اولیورا – گونزالو – سالسیدو – سانچز – تیو – تومویچ – زاراته – والرو.

13- نیمکت نشینی های برناردسکی و بازی های نه چندان درخشان او در این فصل به سوژه اصلی چند روز گذشته محافل ورزشی تبدیل شده است. بسیاری معتقدند پست او مناسب ویژگی هایش نیست و این مسئله باعث جدایی او در زمستان خواهد شد و برخی دیگر نیز برنا را به دلیل خارج شدن از فرم اصلی اش مقصر می دانند.

12- کارلوس سانچز: "توتی یک پدیده جهانی است و من پس از بازی با رم پیراهن او را درخواست خواهم کرد. از سوسا به دلیل فرصتی که در اختیار من قرار داده است تشکر می کنم. ما بازی مهمی با رم داریم. آنها به دنبال پیروزی هستند ولی ما هم در خانه برای بردن بازی می کنیم."

11- در حالی که یانیس هاجی و هرنان تولدو تمام تابستان را با تیم اصلی تمرین کردند ولی تا امروز بیشتر در تیم جوانان حضور داشتند و به نظر می رسد تا زمانی که شرایط لازم برای بازی کردن در سری آ را بدست نیاورده اند، باید با تیم جوانان به میدان بروند.

10- دیگو و آندره آ دلاواله مالکان باشگاه فیورنتینا به شهر لندن سفر کرده اند تا یک فروشگاه در این شهر افتتاح کنند. ضمن اینکه مالکان کمپانی تاد قصد دارند چند مشارکت اقتصادی نیز در کشور انگلیس داشته باشند.

9- ماتیاس وسینو هافبک اروگوئه ای تیم فیورنتینا همچنان شرایط لازم برای بازی کردن را بدست نیاورده و در برابر رم نیز به احتمال بسیار زیاد غایب خواهد بود. با این حال این بازیکن برای بازی های ملی ماه آینده به اردوی تیم ملی کشورش دعوت شده است.

8- سیلون ویدمر مدافع تیم اودینزه به دلیل مصدومیت زیر تیغ جراحی رفت و به همین دلیل چند بازی تیمش از جلمه نبرد با فیورنتینا را از دست خواهد داد.

7- السیون بکر دروازه بان تیم رم اعلام کرده برای بالا نشینی خود در جدول رده بندی سری آ نیاز به پیروزی برابر تیم فیورنتینا دارند. این در حالی است که یوونتوس دیگر تیم صدرنشین هم در برابر اینتر بازی می کند و شانس رم برای صدرنشینی زیاد است.

6- تیم فیورنتینا برای خرید متیو کاستراتی بازیکن 16 ساله تیم هرتا برلین وارد عمل شده است. البته نیمی از اروپا به دنبال این بازیکن آینده دار هستند و این مسئله کار ویولا را بسیار سخت کرده است.

5- تیم رم در آستانه دیدار با فیورنتینا به احتمال زیاد توماس ورمالن را در اختیار نخواهد داشت تا فدریکو فازیو در ترکیب اصلی به میدان برود.

4- بنا بر اعلام سازمان لیگ ایتالیا، 62 دقیقه باقی مانده از دیدار دو تیم جنوا و فیورنتینا که هفته گذشته به دلیل شرایط بد جوی لغو شده بود، در روز پنجشنبه 15 دسامبر (25 آذر) برگزار خواهد شد.

3- چزاره پراندلی مربی سابق تیم فیورنتینا مدعی شده امسال سال فیورنتینا و درخشش این تیم با پائولو سوسا می باشد. پراندلی معتقد است سوسا می تواند به چهره مهم رقابت های امسال سری آ تبدیل شود.

2- یکی از اصلی ترین ویژگی های مارکوس آلونسو سانتر های بسیار عالی این بازیکن و نفوذ های خطرناک او بود که به نظر می رسید پس از رفتنش به چلسی، تیم فیورنتینا با مشکل روبرو شود ولی نمایش مکسی اولیورا در برابر پائوک نشان داد این بازیکن همان ویژگی های آلونسو را دارد.

1- نمایش عالی کارلوس سالسیدو در برابر پائوک باعث شده تا رسانه ها هنوز به تمجید از او بپردازند و او را یکی از مدعیان قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم سوسا در ادامه فصل بدانند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :