اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 شهریور)

2791 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 شهریور) 1395/06/29 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 29 شهریور)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

حواشی و مصاحبه ها پس از پیروزی برابر رم ؛ فرانک کسیه جانشین میلان بادلی؟

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- قضاوت دیدار دو تیم اودینزه و فیورنتینا به عهده پائولو ماتزولنی خواهد بود. باربیراتی، دی یوریو، رانگتی، گاویلوکی و پتزوتو نیز این داور اهل برگامو را همراهی خواهند کرد.

11- کارلوس سانچز که در جریان بازی دیشب با رم دچار آسیب دیدگی جزیی شده بود، امروز با تیم تمرین نکرد تا معاینه های پزشکی را پشت سر بگذارد.

10- برنامه بازی های فشرده فیورنتینا باعث شده تا سوسا به فکر ایجاد چند تغییر در ترکیب تیمش برای بازی میانه هفته با اودینزه باشد. نفراتی چون دی مایو، هاجی و دیکس هنوز به میدان نرفته و بازیکنانی چون زاراته و برناردسکی نیز به دنبال اثبات خودشان پس از یک دوره سخت هستند.

9- در صورتی که میلان بادلی در زمستان فیورنتینا را ترک کند، فرانک کسیه هافبک جوان و 20 ساله تیم آتالانتا می تواند جای او را پر کند. این بازیکن مستعد حدود 10 میلیون قیمت دارد و عملکردی فوق العاده در رقابت های این فصل داشته است.

8- بازی های بسیار ضعیف کریستین تیو در دیدار های ابتدایی این فصل باعث شده تا کوریره فیورنتینو به او لقب "اسلحه بدون فشنگ" بدهد. این عنوان به این دلیل داده شده که پیش از این پپ گواردیولا به این ستاره اسپانیایی لقب "گلوله یا فشنگ" داده بود.

7- رسانه های کشور ایتالیا امروز به بررسی دیدار شب گذشته پرداخته که اصلی ترین موضوعات آن گل آفساید بادلی، خطای پنالتی روی زکو و به زحمت افتادن ویولا برای ایجاد موقعیت گل بودند.

6- کوین استروتمن هافبک هلندی تیم رم معتقد است فیورنتینا در برابر آنها هیچ موقعیت گلی نداشته و فدریکو فازیو مدافع آرژانتینی جالوروسی هم به گل آفساید بادلی اشاره کرده است.

5- هروویه میلیچ: "یک پیروزی بزرگ بدست آوردیم. فیورنتینا جنگید و من خوشحالم که عضوی از این تیم هستم. به نظرم سوسا یکی از بهترین مربی های اروپاست و باید ببینید که او چگونه تیمش را برای هر بازی آماده می کند. به بادلی هم برای گلی که به ثمر رساند تبریک می گویم."

4- لوچانو اسپالتی مربی تیم رم: "ما بازی خوبی انجام دادیم و فیورنتینا هم نمایش خوبی داشت. بازیکنان من می گفتند کالینیچ در آفساید قرار داشته و شسنی هم تایید کرد که هیچ دیدی روی توپ شلیک شده نداشته است ولی داور فاصله او با دروازه را زیاد دانسته و معتقد به آفساید نبود. در صحنه دیگر هم فکر می کنم تومویچ روی زکو خطا کرده بود و باید پنالتی برای ما اعلام می شد. در هر صورت باید با این شکست کنار بیاییم."

3- جانکارلو آنتونیونی: "هواداران فیورنتینا همیشه رفتار خوبی با اسطوره ها داشتند. آنها امشب توتی را تشویق کردند و قبل از این هم مالدینی را مورد تشویق قرار داده بودند. برنا جوان است و قطعا اشتباهاتی دارد ولی فکر نمی کنم رفتار بدی داشته باشد. او قطعا وظیفه خود برای فیورنتینا را انجام خواهد داد و برنا واقعی را به زودی خواهیم دید. صحبت ها در مورد پیوستن من به کادر مدیریتی باشگاه فعلا متوقف شده ولی همه چیز امکان پذیر است."

2- میلان بادلی پس از گلزنی برابر رم: "به همه بازیکنان و کادر فنی تبریک می گویم. ما به این پیروزی بزرگ برای کسب اعتماد به نفسمان نیاز داشتیم. به خوبی برای این بازی آماده شده بودیم و توانستیم نقاط قوت رم را متوقف کنیم. فکر می کنم شایسته این پیروزی بودیم."

1- شب گذشته قرار بود در جریان بازی دو تیم فیورنتینا و رم 1 دقیقه سکوت بین هواداران انجام شود ولی هواداران تیم رم با بی احترامی به این موضوع، در این مدت به شعار دادن علیه ویولا پرداختند. این در حالی است که فلورانسی ها در این مسابقه به تشویق فرانچسکو توتی پرداخته بودند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :