اخبار :: اخبار تغییرات سایت

همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید

2831 شماره اطلاع نامه : همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید 1395/08/15 همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید اخبار تغییرات سایت :: اخبار همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید
همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید

همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید

دوستان عزیز هوادار تیم فیورنتینا

برای راحتی حال شما عزیزان و همچنین افزایش حجم اخبار و اطلاعات پیرامون باشگاه، تصمیم گرفتیم که اخبار ویولا را در بخش های گوناگون و متفاوتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

در ادامه مطلب همراه ما باشید ...

در همین راستا بیش از 1 سال است که صفحه رسمی ما در اینستاگرام راه اندازی شده و مدتی است که فعالیتمان در تلگرام هم آغاز شده است. بدین ترتیب و با توجه به استقبال خوبی که از این فعالیت ها شده، از این پس خبر های مفصل چون اخبار بازی ها، مصاحبه ها و شایعات جدی نقل و انتقالاتی در همین وب سایت به اطلاع شما خواهد رسید و خبر های کوتاه، عکس های متنوع، حواشی و اتفاقات قدیمی فیورنتینا در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام قرار می گیرد تا دسترسی به آنها برای شما علاقمندان ویولا راحت تر بوده و ما نیز بتوانیم حجم بیشتری از اخبار را پوشش دهیم. در صورت ایجاد هرگونه تغییر دیگر شما را مطلع خواهیم کرد. همین حالا به جمع ما بپیوندید.

 

اخبار فیورنتینا را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما هم دنبال کنید

 

لینک کانال تلگرام

(Fiorentina_Iran)


لینک صفحه اینستاگرام

(acffiorentina.ir)

 

نظر و نقد های کاربران
1385علی ویولا
1395/08/16 - 00:41

خیلی کار خوبی کردی سلیم جان . واقعا دستت درد نکنه اینطوری میشه به روز تر اخبار رو دنبال کرد
اگر کمکی خواستی درخدمتم
فورزا فیورنتینا

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانخواهش میکنم، کاری بود که باید انجام می شد
ممنونم علی جان
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :