اخبار :: اخبار تغییرات سایت

در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !

2911 شماره اطلاع نامه : در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم ! 1396/08/08 در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !
در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !

در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !

دوستان عزیز هوادار تیم فیورنتینا

برای راحتی حال شما عزیزان و همچنین افزایش حجم اخبار و اطلاعات پیرامون باشگاه، تصمیم گرفتیم که اخبار ویولا را در بخش های گوناگون و متفاوتی از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برای مشاهده لینک ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در همین راستا تصاویر، ویدیو ها، خبر های کوتاه و حواشی متنوع و جذاب در مورد فیورنتینا در کانال تلگرام ما قرار می گیرند و خبر های مهم را نیز می توانید از صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید. ضمن اینکه یک گروه چت و گفتگو نیز برای علاقه مندان در نظر گرفته شده تا در فضایی دوستانه به بحث در مورد تیم محبوبمان بپردازیم. از شما علاقه مندان دعوت می کنیم از طریق لینک های زیر یا با جستجوی شناسه های اعلام شده در برنامه های مذکور، به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید.
 

اخبار فیورنتینا را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما هم دنبال کنید:

 

لینک کانال تلگرام
(Fiorentina_Iran)


لینک گروه تلگرام
(https://t.me/joinchat/BjaltkDhNS4dPP-Mk0bPLA)
 

لینک صفحه اینستاگرام
(Fiorentina_Iran)
 

نظر و نقد های کاربران
1417مهمان
1396/05/13 - 15:25

تشکر

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :