اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: ماتیاس وسینو با 24 میلیون به اینتر ملحق شد

3022 شماره اطلاع نامه : رسمی: ماتیاس وسینو با 24 میلیون به اینتر ملحق شد 1396/05/11 رسمی: ماتیاس وسینو با 24 میلیون به اینتر ملحق شد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: ماتیاس وسینو با 24 میلیون به اینتر ملحق شد
رسمی: ماتیاس وسینو با 24 میلیون به اینتر ملحق شد

رسمی: ماتیاس وسینو با 24 میلیون به اینتر ملحق شد

ماتیاس وسینو هافبک اروگوئه ای تیم فیورنتینا با امضای قراردادی 4 ساله و با مبلغ 24 میلیون یورو به اینتر پیوست.

این بازیکن روز گذشته با حضور در شهر میلان تست های پزشکی خود را انجام داده و قرارداد 4 ساله خود را امضا کرد. دستمزد وسینو در اینتر سالانه 2.5 میلیون است که تا 3 میلیون نیز قابل افزایش خواهد بود. تیم اینتر نیز مبلغ 24 میلیون این انتقال را در دو قسط 12 میلیونی، یکی در همین تابستان و دیگری در تابستان بعدی به حساب باشگاه فیورنتینا واریز خواهد کرد. وسینو پس از والرو دومین بازیکن ویولاست که به اینتر ملحق می شود.

صحبت های ماتیاس وسینو پس از انجام تست های پزشکی تیم اینتر: "بی صبرانه منتظر شروع تمرینات و تجربه جدیدم هستم. حضور در باشگاهی مثل اینتر، معنای بسیار مهمی دارد. من همیشه بهترین عملکردم را برای فیورنتینا به نمایش گذاشتم و فکر می کنم به طور خوبی از هم جدا شدیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :