اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: ایسریک و بناسی به فیورنتینا پیوستند

3024 شماره اطلاع نامه : رسمی: ایسریک و بناسی به فیورنتینا پیوستند 1396/05/18 رسمی: ایسریک و بناسی به فیورنتینا پیوستند اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: ایسریک و بناسی به فیورنتینا پیوستند
رسمی: ایسریک و بناسی به فیورنتینا پیوستند

رسمی: ایسریک و بناسی به فیورنتینا پیوستند

باشگاه فیورنتینا امروز والنتین ایسریک فرانسوی و مارکو بناسی ایتالیایی را به طور رسمی خریداری کرده و به جمع نفرات تیم پیولی اضافه کرد.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام امروز والنتین ایسریک هافبک تهاجمی تیم نیس فرانسه به فلورانس سفر کرده و پس از شرکت در تست های پزشکی، قرارداد خود را با ویولا به امضا رساند. این بازیکن چند هفته پیش با فیورنتینا به توافق رسیده بود ولی به دلیل اینکه تیم نیس در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان حضور داشته و ایسریک بازیکنی کلیدی برای آنها به شمار می رفت، این انتقال را تا زمان خرید یک جانشین برای او به تعویق انداختند. تا اینکه شب گذشته تیم نیس از خرید رسمی وسلی اسنایدر خبر داد و ایسریک نیز سریعا راهی فلورانس شد.

دیگر بازیکنی که امروز خریداری شد، مارکو بناسی هافبک جوان و آینده دار فوتبال ایتالیا بود. چندی پیش نام این بازیکن برای پیوستن به فیورنتینا مطرح شده بود ولی اخبار زیادی در مورد او به گوش نمی رسید تا اینکه امروز ناگهان تیم تورینو در خبری رسمی، توافق با ویولا را تایید کرد. بدین ترتیب این هافبک 22 ساله فردا به فلورانس سفر می کند تا مراحل نهایی انتقال خود به ویولا را انجام دهد. به نظر می رسد با خرید ایسریک و بناسی، کار مدیران باشگاه برای خرید هافبک مرکزی به پایان رسیده و حالا باید منتظر مشخص شدن وضعیت میلان بادلی باشیم.
 

جزییات قرارداد این دو بازیکن:

والنتین ایسریک: انتقال 3.5 تا 4 میلیونی و قرارداد 4 ساله با دستمزد سالانه 1.7 میلیون

مارکو بناسی: انتقال 10 میلیونی (به علاوه پاداش) و قرارداد 5 ساله - دستمزد نامشخص

نظر و نقد های کاربران
1419علی ویولا
1396/05/21 - 01:46

تو ترانسفر مارکت اسریچ قیمتش 6 و نیم ملیون هستش ولی تونستیم کمتر بخریمش
به امید خریدای دیگه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :