اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: جیوانی سیمئونه به عنوان جانشین کالینیچ خریداری شد

3028 شماره اطلاع نامه : رسمی: جیوانی سیمئونه به عنوان جانشین کالینیچ خریداری شد 1396/05/26 رسمی: جیوانی سیمئونه به عنوان جانشین کالینیچ خریداری شد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: جیوانی سیمئونه به عنوان جانشین کالینیچ خریداری شد
رسمی: جیوانی سیمئونه به عنوان جانشین کالینیچ خریداری شد

رسمی: جیوانی سیمئونه به عنوان جانشین کالینیچ خریداری شد

جیوانی سیمئونه مهاجم جوان و آرژانتینی فصل پیش تیم جنوا شب گذشته با حضور در باشگاه فیورنتینا قرارداد خود را به امضا رسانده و به عنوان بازیکن جدید ویولا معرفی شد.

از اولین روز های فصل نقل و انتقالات، همواره سیمئونه به عنوان اصلی ترین گزینه سران باشگاه برای جانشینی نیکولا کالینیچ در نظر گرفته شده بود و در نهایت نیز دو تیم فیورنتینا و جنوا برای این انتقال به توافق رسیدند. ویولا برای جذب پسر دیگو سیمئونه، بازیکن بزرگ فوتبال آرژانتین، 15 میلیون به جنوا پرداخت کرده و 3 میلیون دیگر نیز به عنوان پاداش مربوط به عملکرد این بازیکن در نظر گرفته شده است. چولیتو 22 ساله فصل پیش در 36 بازی برای جنوا موفق به زدن 13 گل شد و حالا قراردادی 5 ساله با ویولا به امضا رسانده است.


صحبت های جیوانی سیمئونه پس از نهایی شدن انتقال به فیورنتینا:

"من خوشحالم و می دانم که باید تمام توانم را به کار گیرم چون این یک فرصت استثنایی برای من است. کوروینو هم مانند سایر افرادی که در این انتقال نقش داشتند، خیلی خوشحال بودند. من تصمیم گرفتم به اینجا بیایم و این چیزی بود که من می خواستم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :