اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: نیکولا کالینیچ به میلان پیوست

3031 شماره اطلاع نامه : رسمی: نیکولا کالینیچ به میلان پیوست 1396/05/31 رسمی: نیکولا کالینیچ به میلان پیوست اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: نیکولا کالینیچ به میلان پیوست
رسمی: نیکولا کالینیچ به میلان پیوست

رسمی: نیکولا کالینیچ به میلان پیوست

نیکولا کالینیچ مهاجم کروات فیورنتینا با انتقالی قرضی و با بند خرید اجباری از سوی میلان در انتهای فصل، به روسونری ملحق شد.

باشگاه فیورنتینا سرانجام پس از هفته ها مذاکره، خبر فروش نیکولا کالینیچ به تیم را به طور رسمی منتشر کرد. این بازیکن 29 ساله که در دو فصل گذشته آمار گلزنی خوبی از خود در فلورانس به جا گذاشت، با خروج پائولو سوسا تصمیم به ترک ویولا گرفت. در این میان از بین تمامی پیشنهاد های رسیده، میلان جدی تر از سایرین بوده و کالینیچ نیز تمایل بیشتری برای پیوستن به این تیم از خود نشان داده بود. در هر صورت باشگاه فیورنتینا پس از موفقیت در جذب جیوانی سیمئونه، اجازه خروج این بازیکن را صادر کرد. تیم میلان یک سال این بازیکن را با 5 میلیون قرضی خریداری خواهد کرد، و بند خرید اجباری در پایان فصل با مبلغ 20 میلیون یورو دارد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :