اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا ؛ بازی خوب ویولا و اولین شکست خانگی

3033 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا ؛ بازی خوب ویولا و اولین شکست خانگی 1396/06/06 فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا ؛ بازی خوب ویولا و اولین شکست خانگی اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا ؛ بازی خوب ویولا و اولین شکست خانگی
فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا ؛ بازی خوب ویولا و اولین شکست خانگی

فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا ؛ بازی خوب ویولا و اولین شکست خانگی

فیورنتینا 1 - 2 سمپدوریا

گل ها:

بادلی (50)
کاپراری (32) - کوالیارلا (پ 35)

تیم فیورنتینا در دومین هفته از رقابت های سری آ در حالی که بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته و موقعیت های زیادی را خلق کرده بود، در نهایت برابر میهمان خود سمپدوریا تن به شکست داد.

هفته دوم سری آ در حالی برگزار می شود که ویولا برای جبران شکست سنگین 3-0 برابر اینتر در هفته اول، پا به چمن آرتمیو فرانکی می گذاشت. با این حال نمایش عالی بنفش پوشان در نیمه دوم، نتوانست پوششی بر اشتباهات آنها در نیمه اول باشد. استفانو پیولی برای این دیدار جرمن پتزلا، کریستینو بیراگی، میلان بادلی و فدریکو کیه زا را برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار داده بود تا هوگو، مکسی، سانچز و دیاس نیمکت نشین شوند. سیمئونه نیز بار دیگر جلو تر باباکار به ترکیب راه یافته بود.

بازی با نمایش بهتر سمپدوریا آغاز شد و تیم میهمان تلاش می کرد خیلی زود میزبان را غافلگیر کند. با این حال دو تیم عملکرد متعادلی داشته و فرصت های خوبی را خلق می کردند تا اینکه سرانجام روی غفلت خط دفاعی، کاپراری موفق شد از بازگشت ضربه گاستون رامیرز استفاده کرده و دروازه را باز کند. دقایقی بعد روی خطای هند تومویچ در محوطه جریمه، داور پنالتی اعلام کرده و کوالیارلا اختلاف را بیشتر کرد. پس از این گل ویولا تلاش کرد تا جریان کار را در اختیار گرفته و نتیجه را جبران کند ولی حملات آنها به گل ختم نشدند و پوجیونی دروازه بان سامپا عملکردی عالی از خود نشان داد.

نیمه دوم شرایط کاملا متفاوت شده و فلورانسی ها از اولین دقیقه بر بازی مسلط شدند. گاسپار که به جای تومویچ پر اشتباه وارد میدان شده بود توپی را روی دروازه ارسال کرده و بادلی آن را تبدیل به گل کرد. این گل امید ها را زنده کرد اما تا پایان بازی حملات مداوم و خطرناک شاگردان پیولی منجر به گل نشدند. چندین و چند فرصت عالی از شوت های از راه دور و دو موقعیت بسیار طلایی برای کیه زا که با بی دقتی آنها را از دست داد، از جمله این فرصت ها بودند. باباکار نیز با ورود خود به بازی عملکردی عالی داشت و دو بار در آستانه گلزنی قرار گرفت ولی تلاش او نیز بی ثمر بود. ویولا یک بار نیز در شرایطی آفساید دروازه حریف را باز کرد و یک بار نیز پتزلا نتوانست از 1 متری دروازه، به توپ ضربه بزند.

در هر صورت تیم پر تلاش و تهاجمی فیورنتینا نتوانست از موقعیت های زیاد خود برای گلزنی استفاده کند تا حسرت امتیاز در این فصل همچنان باقی بماند. در این بازی ایسریک نیز در دقیقه 20 مصدوم شده و جای خود را به گیل دیاس داد. بازی فیورنتینا در خانه تیم هلاس ورونا می باشد. این دیدار پس از یک هفته استراحت و برگزاری بازی ها ملی، انجام خواهد شد و پیولی فرصت دارد تا تیمش را برای کسب اولین امتیاز ها در این فصل آماده کند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (5.5) – تومویچ (4.5) – پتزلا (6) – آستوری (6) – بیراگی (6) – بادلی (7) – ورتو (6) – کیه زا (6) – بناسی (5.5) – ایسریک (6) – سیمئونه (6) / دیاس (6.5) – گاسپار (7) – باباکار (6.5) / پیولی (6.5)


ترکیب تیم سمپدوریا:

پوجیونی – سالا (برزینسکی 67) – سیلوستره – رجینی – مورو (فراری 55) – توریرا – بارتو – پرات – رامیرز (آلوارز 76) – کوالیارلا - کاپراری
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :