اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

آخرین روز تابستان / رسمی: ورود تریو و لو فاسو ؛ خروج تومویچ و ربیچ

3035 شماره اطلاع نامه : آخرین روز تابستان / رسمی: ورود تریو و لو فاسو ؛ خروج تومویچ و ربیچ 1396/06/10 آخرین روز تابستان / رسمی: ورود تریو و لو فاسو ؛ خروج تومویچ و ربیچ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار آخرین روز تابستان / رسمی: ورود تریو و لو فاسو ؛ خروج تومویچ و ربیچ
آخرین روز تابستان / رسمی: ورود تریو و لو فاسو ؛ خروج تومویچ و ربیچ

آخرین روز تابستان / رسمی: ورود تریو و لو فاسو ؛ خروج تومویچ و ربیچ

تیم فیورنتینا در آخرین روز فصل نقل و انتقالات تابستانی، 4 ترانسفر انجام داد که طی آن چیریل تریو و سیمونه لو فاسو خریداری شده و نناد تومویچ به همراه آنته ربیچ از ویولا جدا شدند.

باشگاه فیورنتینا به کار خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی پایان داد. ویولا در طول 3 ماه تلاش مجموعا حدود 71.5 میلیون هزینه کرده و بیش از 109 میلیون درآمد داشته است. اما در روز آخر تابستان 4 انتقال مهم شکل گرفت.

ابتدا چیریل تریو مهاجم 34 ساله و فرانسوی تیم اودینزه به ویولا ملحق شد. باشگاه فیورنتینا هنوز جزییات انتقال تریو را به طور مشخص اعلام نکرده ولی او یک سال به طور قرضی در فلورانس بازی خواهد کرد و سپس ویولا می تواند او را به خدمت بگیرد. این بازیکن با تجربه می تواند به سیمئونه و باباکار جوان برای پیشرفت بیشتر کمک کند. ضمن اینکه تریو توانایی بازی در تمامی پست های تهاجمی را دارد.

سیمونه لو فاسو که در آستانه پیوستن به تیم ساسولو قرار داشت، در یک اقدام سریع از سوی کوروینو، در نهایت از پالرمو به فیورنتینا پیوست. قرارداد لو فاسو با فیورنتینا یک ساله قرضی و با مبلغ 300 هزار یورو می باشد. ویولا می تواند در پایان فصل با پرداخت 2.7 میلیون یورو به تیم پالرمو، قرارداد لو فاسو را دائمی کرده و او را برای 4 سال دیگر نیز در اختیار داشته باشد.

اما نناد تومویچ پس از 5 سال حضور در فلورانس، سرانجام از فیورنتینا جدا شده و با انتقال قرضی یک ساله با مبلغ 300 هزار یورو به تیم کیه وو پیوست. پس از خرید وینسنت لورینی و حضور برونو گاسپار، جایی برای تومویچ در ترکیب تیم نبود. دیگر خروجی تیم در آخرین روز تابستان هم آنته ربیچ بود. این مهاجم 23 ساله که گفته می شود به فوتبال انگلیس خواهد رفت، بار دیگر با یک قرارداد قرضی و با بند خرید اجباری 4 میلیونی، راهی تیم فصل گذشته خود، اینتراخت فرانکفورت آلمان شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :