اخبار :: اخبار باشگاه

هدف ما ساخت یک تیم ایتالیایی تر و جوان تر بود

3036 شماره اطلاع نامه : هدف ما ساخت یک تیم ایتالیایی تر و جوان تر بود 1396/06/10 هدف ما ساخت یک تیم ایتالیایی تر و جوان تر بود اخبار باشگاه :: اخبار هدف ما ساخت یک تیم ایتالیایی تر و جوان تر بود
هدف ما ساخت یک تیم ایتالیایی تر و جوان تر بود

هدف ما ساخت یک تیم ایتالیایی تر و جوان تر بود

پانتالئو کوروینو مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا به تشریح عملکرد ویولا در بازار تابستانی پرداخته و عنوان کرده که هدف اصلی آنها شروع یک دوره جدید با بازیکنان جوان و با کیفیت بوده است.

تیم فیورنتینا در طول پنجره نقل و انتقالات تابستانی، تقریبا تمامی ستاره های خود را به فروش رساند و به جای آنها بازیکنان جوان تر را به خدمت گرفت. کوروینو همین موضوع را دلیلی بر انگیزه مدیران باشگاه برای داشتن تیمی قدرتمند در آینده می داند. او همچنین از توجه ویژه به ساخت یک تیم ایتالیایی تر صحبت کرده است:
 

"ما یک تیم ایتالیایی تر ساختیم و میانگین سنی تیم را کاهش دادیم. هدف ما این است که در حد و اندازه های بودجه خودمان باقی بمانیم. جذب بازیکنان جوان ولی با کیفیت، ساخت تیمی ایتالیایی تر و ایجاد ساختاری برای اروپایی شدن نیز از جمله اهداف ما بود. از این ماه نیز ما یک مسئول استعداد یابی جدید خواهیم داشت که به ما کمک می کند به دنبال اهدافمان برویم و او بازیکن سابق فیورنتینا جانلوکا کوموتو است. برخی بازیکنان خواستار جدایی بودند و بازیکنانی چون آستوری، باباکار، اسپورتیلو، کیه زا و بادلی خواستار ماندن در تیم بودند و بر این اساس، ما تصمیم به ساخت تیمی جدید گرفتیم."

"در این پنجره نقل و انتقالات، یکی از مهم ترین چیز ها برای ما، توجه ویژه به بازیکنان برخی از کشور ها به جای کشور های دیگر بود. ما برای هر بازیکنی که انتخاب می کردیم، آنالیز بسیار زیادی انجام می دادیم و توجه ما بیشتر به غرب و کشور هایی مثل پرتغال و فرانسه بود. ما روزی 18 ساعت کار می کردیم که نتیجه آن نیز 32 فروش و 20 خرید جدید بود. بسیاری از بازیکنان جوان تر را برای اینکه بازی کنند، به تیم های دیگر فرستادیم. حدود 75 درصد از درآمدی که کسب کردیم را در راه ساخت تیم هزینه کردیم و 25% باقی مانده را نیز در بخش های دیگر مصرف کردیم."

"بی انگیزگی مدیران باشگاه؟ من 9 سال سال در فلورانس بوده ام و هیچ سالی مثل امسال مدیران را نزدیک به تیم ندیدم. ما فقط 16 میلیون یورو برای آینده باشگاه هزینه کرده ایم و اگر انگیزه لازم برای موفقیت را نداشتیم، این کار را نمی کردیم و بازیکنانی مثل بناسی خریداری نمی شدند. تمدید قرارداد بادلی و کیه زا؟ از حالا فرصت این را داریم که به این موضوع فکر کنیم. قرارداد شخصی؟ من 42 سال است که مدیر ورزشی هستم و هنوز هم احساس شادی و نشاط در این کار می کنم. این که تیم در اروپا حضور ندارد و یا الان در رتبه آخر جدول قرار گرفته، تقصیر من نیست اما در هر صورت باشگاه باید در مورد تمدید قرارداد من تصمیم بگیرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :