اخبار :: اخبار بازی ها

هلاس ورونا 0 - 5 فیورنتینا ؛ آتش بازی ویولا در بنته گودی

3037 شماره اطلاع نامه : هلاس ورونا 0 - 5 فیورنتینا ؛ آتش بازی ویولا در بنته گودی 1396/06/19 هلاس ورونا 0 - 5 فیورنتینا ؛ آتش بازی ویولا در بنته گودی اخبار بازی ها :: اخبار هلاس ورونا 0 - 5 فیورنتینا ؛ آتش بازی ویولا در بنته گودی
هلاس ورونا 0 - 5 فیورنتینا ؛ آتش بازی ویولا در بنته گودی

هلاس ورونا 0 - 5 فیورنتینا ؛ آتش بازی ویولا در بنته گودی

هلاس ورونا 0 - فیورنتینا 5

گل ها:

سیمئونه (2) - تریو (پ 9) - آستوری (24) - ورتو (62) - دیاس (90)

تیم فیورنتینا در سومین هفته از رقابت های سری آ موفق شد پس از دو هفته ناکامی، این بار میزبان خود ورونا را گلباران کرده و بازگشتی قدرتمند به مسابقات داشته باشد.

پس از دو شکست 3-0 در برابر اینتر و 2-1 در برابر سمپدوریا، شاگردان استفانو پیولی برای جبران با انگیزه ای عالی پا به ورزشگاه مارک آنتونیو بنته گودی گذاشته بودند. پیولی برای این دیدار فقط ساپونارا و ایسریک دو هافبک خلاق خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. در این دیدار گاسپار، پتزلا و بیراگی، در نبرد با لورینی، هوگو و مکسی موفق تر بوده و به ترکیب دفاعی تیم رسیده بودند. در خط حمله نیز چیریل تریو که پیولی امید زیادی به درخشش او دارد، اولین شروع خود برای ویولا را تجربه می کرد.

فقط دو دقیقه زمان نیاز بود تا تیم قرمز پوش فیورنتینا با ضربه سیمئونه از برگشت شوت بناسی، دروازه حریف را باز کند. حملات ویولا ادامه پیدا کرد و این بار فرار زیبای کیه زا با خطای دروازه بان مواجه شده و تریو پای خود را به گلزنی باز کرد. تیم آشفته ورونا هنوز خودش را پیدا نکرده بود و فیورنتینا به کنترل بازی مشغول بود که در این بین سیمئونه و ورتو دو موقعیت دیگر را نیز از دست دادند. سپس داویده آستوری روی یک ضربه کرنر گل سوم را هم به ثمر رساند تا عملا کار ورونا برای بازگشت به دیدار غیر ممکن شود.

در نیمه دوم تیم میزبان دو تعویض انجام داد ولی فشار این تیم دوامی نداشت و باز هم نبض کار در اختیار بادلی و هم تیمی هایش قرار گرفت. ضربه آزاد استثنایی ورتو بار دیگر گرما را به بازی برگرداند و اختلاف را به 4 گل رساند. ورونا همچنان امیدوار به کم کردن فاصله بود ولی اسپورتیلو هم نشان داد که کمتر از بازیکنان تهاجمی ویولا نیست و با عکس العملی عالی دروازه خود را بسته نگه داشت. در لحظات رو به پایان بازی گیل دیاس که دقایقی فرصت هنر نمایی پیدا کرده بود، در مصافی تک به تک با دروازه بان حریف، توپ را بین پای او وارد دروازه کرده و پنجمین گل به نام او ثبت شد.

این دیدار یک طرفه در نهایت با پیروزی پر گل فلورانسی ها به پایان رسید و حالا شاگردان استفانو پیولی باید خود را برای دیدار هفته آینده در ورزشگاه آرتمیو فرانکی در برابر بولونیا آماده کنند. دیداری که پیروزی در آن می تواند به طور کامل دو شکست هفته های ابتدایی را از اذهان پاک کرده و ویولا را به مسیر درست خود بازگرداند.
 

ترکیب تیم ورونا:

نیکولاس – کاسرس – فراری (کین 46) – هرتو – سوپراین (رومولو 46) – بوچل – زوکولینی (والوتی 69) – بسا – فارس – ورده – پاتزینی
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (6.5) – گاسپار (6.5) – پتزلا (6.5) – آستوری (7) – بیراگی (6) – بادلی (6) – ورتو (7) – بناسی (7.5) – تریو (7) – کیه زا (7) – سیمئونه (6.5) / دیاس (6.5) – باباکار (-) – کریستوفورو (-) / پیولی (7)
 

نظر و نقد های کاربران
1421علی ویولا
1396/06/20 - 20:45

عالی
یه برد خوب وروحیه بخش
فورزا فیوره

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :