اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2 - 1 بولونیا ؛ سه امتیاز سخت ولی ارزشمند ویولا در فلورانس

3038 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2 - 1 بولونیا ؛ سه امتیاز سخت ولی ارزشمند ویولا در فلورانس 1396/06/25 فیورنتینا 2 - 1 بولونیا ؛ سه امتیاز سخت ولی ارزشمند ویولا در فلورانس اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2 - 1 بولونیا ؛ سه امتیاز سخت ولی ارزشمند ویولا در فلورانس
فیورنتینا 2 - 1 بولونیا ؛ سه امتیاز سخت ولی ارزشمند ویولا در فلورانس

فیورنتینا 2 - 1 بولونیا ؛ سه امتیاز سخت ولی ارزشمند ویولا در فلورانس

فیورنتینا 2 - بولونیا 1

گل ها:

فدریکو کیه زا (51) و جرمن پتزلا (69)
رودریگو پالاسیو (52)

شوت بسیار تماشایی فدریکو کیزا و ضربه سر دیدنی جرمن پتزلا یک پیروزی سخت و ارزشمند را برای فیورنتینا در سری آ به ارمغان آوردند ولی تک گل رودریگو پالاسیو، امید های بولونیا را تا پایان زنده نگه داشت.

تیم فیورنتینا در هفته چهارم رقابت های سری آ موفق شد در خانه برابر میهمان خود بولونیا به پیروزی برسد. در این بازی فلورانسی ها نمایش قابل قبولی داشتند و در نهایت نیز برد خوبی بدست آوردند. استفانو پیولی در بازی برابر تیم سابق خود، بار دیگر والنتین ایسریک را در بین نفراتش می دید ولی ریکاردو ساپونارا باز هم به دلیل عدم آمادگی کامل، دور از تیم بود. با این حال پیولی با همان ترکیب برنده برابر ورونا تیمش را روانه این دیدار خانگی کرده بود.

بازی مطابق انتظار با مالکیت تیم میزبان بر میدان آغاز شد ولی موقعیت های خطرناکی ایجاد نمی شد. ضربه سر سیریل تریو و شوت از راه دور ورتو فرصت های نصفه و نیمه ویولا بودند و پالاسیو نیز یک موقعیت خوب را برای بولونیا از دست داد. سپس نوبت به کیه زا رسید که دو صحنه خطرناک گلزنی را ایجاد کند. شوت اول او را میرانته مهار کرد ولی در موقعیت دوم، او در حالی که نیمی از زمین را پا به توپ دویده و مدافعین حریف را پشت سر گذاشته بود، با بدشانسی نظاره گر به بیرون رفته ضربه زمینی خود بود.

اما در نیمه دوم، سرانجام انتظار هواداران حاضر در آرتمیو فرانکی به اتمام رسید و کیه زا روی پاس دیدنی دیاس که در نیمه دوم به جای بناسی به میدان رفته بود، با یک ضربه بسیار تماشایی و کات دار دروازه حریف را باز کرد. در حالی که هنوز خوشحالی شاگردان پیولی تمام نشده بود، پالاسیو در صحنه ای بسیار مشکوک به خطا روی آستوری، در مصافی تک به تک بازی را به تساوی کشاند. اعتراض زیادی پیرامون این گل شکل گرفت ولی در نهایت مورد قبول واقع شد. ویولا نا امید نشده و به حملات خود ادامه داد تا اینکه این بار روی ارسال بسیار دقیق بیراگی از روی کرنر، جرمن پتزلا با ضربه سری زیبا در مقابل چشمان دنیل پاسارلا اسطوره فوتبال آرژانتین روی سکو ها، همانند هم وطن معروف خود برای فیورنتینا گلزنی کرد.

پس از این گل پیولی با بازی دادن به هوگو به جای تریو، سیستم تیمش را به دفاع 3 نفره تغییر داد تا بتواند هر سه امتیاز این بازی را کسب کند. ایسریک نیز در دقایق پایانی جای کیه زا را گرفت تا اندکی در میدان حضور داشته باشد. اما اصلی ترین شانس بولونیا برای مساوی شدن دیدار، ضربه سر دیدنی پالاسیو بود که این بار توپ با بدشانسی او به تیر دروازه برخورد کرد. در هر صورت فیورنتینا با این پیروزی 6 امتیازی شد تا وضعیت خود را در جدول بهبود دهد. بازی بعدی ویولا در میانه همین هفته و از هفته پنجم سری آ، برابر تیم قدرتمند یوونتوس در شهر تورین خواهد بود.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (6) – گاسپار (6.5) – پتزلا (7) – آستوری (5.5) – بیراگی (6.5) – بادلی (6) – ورتو (6) – کیه زا (7.5) – بناسی (5) – تریو (5.5) – سیمئونه (5.5) / دیاس (6.5) – هوگو (6.5) – ایسریک (-) / پیولی (6.5)
 

ترکیب تیم بولونیا:

میرانته – کرافت – گونزالز – هلاندر – ماسینا (امبایه 76) – پولی (پتکویچ 72) – پولگار - تایدر – وردی – پالاسیو – دی فرانچسکو (اوکونکوو 80)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :