اخبار :: اخبار بازی ها

یوونتوس 1 - 0 فیورنتینا ؛ بیانکونری به سختی از سد تیم 10 نفره فیورنتینا گذشت

3039 شماره اطلاع نامه : یوونتوس 1 - 0 فیورنتینا ؛ بیانکونری به سختی از سد تیم 10 نفره فیورنتینا گذشت 1396/06/30 یوونتوس 1 - 0 فیورنتینا ؛ بیانکونری به سختی از سد تیم 10 نفره فیورنتینا گذشت اخبار بازی ها :: اخبار یوونتوس 1 - 0 فیورنتینا ؛ بیانکونری به سختی از سد تیم 10 نفره فیورنتینا گذشت
یوونتوس 1 - 0 فیورنتینا ؛ بیانکونری به سختی از سد تیم 10 نفره فیورنتینا گذشت

یوونتوس 1 - 0 فیورنتینا ؛ بیانکونری به سختی از سد تیم 10 نفره فیورنتینا گذشت

یوونتوس 1 - فیورنتینا 0

گل:

ماریو مانژوکیچ (53)

در هفته پنجم رقابت های سری آ، تیم یوونتوس در حالی توانست در برابر فیورنتینای 10 نفره به برتری برسد، که فلورانسی ها در اواخر بازی در آستانه کسب 1 امتیاز این دیدار هم قرار گرفتند.

رقابت دیرینه فیورنتینا و یوونتوس همیشه باعث حساسیت بازی بین این دو تیم می شود. این بار در هفته پنجم سری آ نیز تیم متحول شده و جوان ویولا در شهر تورین به مصاف بیانکونری رفت و در پایان با وجود ارائه یک نمایش خوب و امیدوار کننده، در مقابل میزبان خود شکست خورد. استفانو پیولی در این بازی فقط با یک تغییر تیمش را روانه میدان کرده بود که لورینی در سمت راست خط دفاعی جای برونو گاسپار به میدان رفته بود. در سوی مقابل، فدریکو برناردسکی باز هم روی نیمکت یوونتوس نشسته بود تا فقط 10 دقیقه در انتهای بازی در برابر تیم سابقش به میدان برود.

تیم یوونتوس در نیمه اول مالکیت محسوسی بر توپ و میدان داشت ولی این فیورنتینا بود که با ضد حملات سریع خود، خطرناک نشان می داد. با این حال غیر از ضربات ایستگاهی پشت محوطه جریمه و چند حمله نصفه و نیمه از دو تیم، اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. در نیمه دوم ویولا برتر نشان داد و بارزالی در همان ابتدا مانع از رسیدن پاس تریو به سیمئونه شد که می توانست گل اول بازی را در پی داشته باشد. اما طولی نکشید که ماریو مانژوکیچ روی ارسال کوادرادو بازیکن سابق فیورنتینا، موفق شد دروازه ویولا را باز کند. این مهاجم کروات با استفاده از فضای پشت سر گاسپار که تازه به میدان رفته بود، برای تیمش گلزنی کرد.

یوونتوس پس از گل برای دقایقی به فشار خود ادامه داد که در جدی ترین موقعیت، گاسپار توپ مانژوکیچ را از دهانه دروازه خارج کرد. سپس داور با اعلام خطای میلان بادلی روی ماتوییدی، یک پنالتی برای بیانکونری اعلام کرد ولی پس از مشاهده تصویر آهسته آن در کنار زمین، خطا را بیرون محوطه تشخیص داده و بادلی را با دومین کارت زرد از بازی اخراج کرد. یووه چند دقیقه دیگر نیز به حملات خود ادامه داد که این بار اسپورتیلو در برابر شوت سنگین کوادرادو و ضربه سر مانژوکیچ ایستادگی کرد، اما این فیورنتینا بود که در دقایق رو به پایان، به طور کامل بازی را در اختیار گرفته و چند بار در آستانه گلزنی قرار گرفت. دو موقعیت خود که توسط دیاس از دست رفتند و ضربه سر سیمئونه که راهی به دروازه پیدا نکرد.

در هر صورت تیم یوونتوس این بازی را به سختی در برابر تیم 10 نفره فیورنتینا برد ولی نمایش شاگردان استفانو پیولی قابل تقدیر بود، هرچند که چند اشتباه و بی دقتی باعث این شکست شدند. تیم فیورنتینا با این باخت، همچنان 6 امتیازه است و حالا باید خود را برای بازی هفته آینده در فلورانس و تیم آتالانتا آماده کند. دیداری که به احتمال زیاد و با توجه به خستگی بازیکنان، با تغییرات گسترده ای در بین نفرات از سوی پیولی، برگزار خواهد شد.
 

ترکیب تیم یوونتوس:

شزنی – استورارو (لیختشتاینر 90) – بارزلی – روگانی – آساموا – بنتانکور – متوییدی – کوادرادو (برناردسکی 82) – دیبالا (پیانیچ 75) – مانژوکیچ – هیگواین
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (6.5) – لورینی (6) – پتزلا (6.5) – آستوری (6.5) – بیراگی (5.5) – بادلی (5) – ورتو (6) – کیه زا (5.5) – بناسی (5) – تریو (6) – سیمئونه (6) / گاسپار (5.5) – دیاس (5.5) – سانچز (5.5) / پیولی (5.5)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :