اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 1-1 آتالانتا ؛ غافلگیری ویولا در آخرین ثانیه ها در شب درخشش اسپورتیلو

3040 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 1-1 آتالانتا ؛ غافلگیری ویولا در آخرین ثانیه ها در شب درخشش اسپورتیلو 1396/07/03 فیورنتینا 1-1 آتالانتا ؛ غافلگیری ویولا در آخرین ثانیه ها در شب درخشش اسپورتیلو اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 1-1 آتالانتا ؛ غافلگیری ویولا در آخرین ثانیه ها در شب درخشش اسپورتیلو
فیورنتینا 1-1 آتالانتا ؛ غافلگیری ویولا در آخرین ثانیه ها در شب درخشش اسپورتیلو

فیورنتینا 1-1 آتالانتا ؛ غافلگیری ویولا در آخرین ثانیه ها در شب درخشش اسپورتیلو

فیورنتینا 1-1 آتالانتا

گل ها:

فدریکو کیزا (12)
رمو فریولر (4+90)

تیم فیورنتینا در حالی که با گل استثنایی فدریکو کیزا و عکس العمل های دیدنی اسپورتیلو در آستانه کسب یک پیروزی خانگی بود، با گل ثانیه های پایانی فریولر، تنها یک امتیاز از بازی با آتالانتا بدست آورد.

در هفته ششم رقابت های سری آ، تیم فیورنتینا در شرایطی به مصاف میهمان قدرتمند خود می رفت، که در بازی قبلی با ارائه یک نمایش قابل قبول در شکست در برابر یوونتوس، هواداران خود را برای این بازی امیدوار کرده بود. استفانو پیولی برای این مسابقه فقط میلان بادلی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و سایر بازیکنان وضعیت مناسبی داشتند. بدین ترتیب سانچز جای بادلی را در ترکیب پر کرده بود و گیل دیاس نیز به جای بناسی از اولین دقیقه به میدان رفته بود. در سمت مقابل یوزیپ ایلیچیچ و یاسمین کروتیچ همانند مارکو اسپورتیلو، شانس بازی از اولین دقیقه برابر تیم سابقش را بدست آورده بودند.

بازی با برتری تیم آتالانتا در میدان آغاز شد ولی دو موقعیت خوب این تیم که توسط کورتیچ و تولوی از دست رفت، به سرعت با یک گل استثنایی از فدریکو کیزا پاسخ داده شد. آتالانتا شانس این را داشت که خیلی سریع بازی را به تساوی بکشاند ولی اسپورتیلو با یک عکس العمل خیره کننده، ضربه فریولر از درون محوطه شش قدم را دفع کرد. تیم آتالانتا که به دنبال گل تساوی بود، بیشتر توپ را در اختیار داشت ولی عملکرد خوب بازیکنان ویولا در کنترل بازی و مهار حملات حریف باعث شد که شاگردان گاسپرینی غیر از چند ضربه بی حاصل از راه دور، موقعیت دیگری خلق نکنند.

در نیمه دوم دو تیم چند شوت از راه دور داشتند تا اینکه داور در یک تصمیم عجیب و بحث برانگیز، یک خطای پنالتی رو ایلیچیچ اعلام کرد، هرچند این ضربه به زیبایی هرچه تمام تر توسط اسپورتیلو از گومز مهار شد. سپس ایلیچیچ و پتزلا برای دو تیم دو موقعیت نصفه و نیمه را از دست دادند و به نظر می رسید داور روی یک ضربه کرنر باید یک پنالتی به خاطر خطا روی آستوری اعلام می کرد. اسپورتیلو یک بار دیگر واکنشی تماشایی از خود نشان داد تا در ضد حمله گیل دیاس توسط دروازه بان حریف سرنگون شود ولی داور این بار نیز در تصمیمی باور نکردنی، خطا اعلام نکرد.

در دقایق رو به پایان، خوما باباکار در حالی که یک نیمه با دروازه بان حریف تک به تک بود، ناگهان به اشتباه توپ را از پای خود دور کرد و این فرصت طلایی برای تمام کردن کار بازی به هدر رفت. اما در شرایطی که همگان منتظر سوت پایان بازی بودند، ضربه دقیق و زمینی رمو فریولر این بار اسپورتیلو را مغلوب کرد تا نمایش فراموش نشدنی او به تنهایی برای پیروزی ویولا کافی نباشد. فیورنتینا با این تساوی 7 امتیازی شده و در رتبه دوازدهم جدول باقی ماند. بازی بعدی فلورانسی ها در خانه تیم کیه وو و در شهر ورونا خواهد بود.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (9) – لورینی (6) – پتزلا (6.5) – آستوری (6.5) – بیراگی (6) – سانچز (5.5) – ورتو (6.5) – کیزا (7) – تریو (6) – دیاس (6) – سیمئونه (5.5) / باباکار (5) – مکسی (6) – ایسریک (6) / پیولی (6)
 

ترکیب تیم آتالانتا:

بریشا – تولوی (مانچینی 24) – کالدارا – پالومینو – کاستاینه – ده رون – فریولر – اسپیناتزولا – کورتیچ (کورنلیوس 51) – ایلیچیچ (اورسولینی 71) - گومز
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :