اخبار :: اخبار بازی ها

کیه وو 2 - 1 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای ویولا

3041 شماره اطلاع نامه : کیه وو 2 - 1 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای ویولا 1396/07/09 کیه وو 2 - 1 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای ویولا اخبار بازی ها :: اخبار کیه وو 2 - 1 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای ویولا
کیه وو 2 - 1 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای ویولا

کیه وو 2 - 1 فیورنتینا ؛ شکستی دیگر برای ویولا

کیه وو 2 - 1 فیورنتینا

گل ها:

لوکاس کاسترو (25 و 46)
جیوانی سیمئونه (6)

تیم فیورنتینا امروز در هفته هفتم رقابت های سری آ در حالی که با یک گل از میزبان خود پیش افتاده بود، در نهایت در بنته گودی شکست خورد.

فلورانسی ها که امروز برای اولین بار در این فصل با پیراهن سبز رنگ خود به میدان می رفتند، شروع بسیار خوبی داشتند ولی در نهایت روی دو ارسال و دو گل از کاسترو، مغلوب تیم کیه وو شدند. استفانو پیولی برای این بازی بار دیگر بادلی را پس از یک جلسه محرومیت در اختیار داشت ولی باز هم ستاره هایی مثل ساپونارا و ایسریک را نیمکت نشین کرده بود تا شانسی دیگر به مارکو بناسی بدهد. در سمت مقابل، بازیکنان سابق ویولا مثل تومویچ، گامبرینی و داینلی در ترکیب تیم کیه وو حاضر بودند.

بازی با برتری ویولا آغاز شد و این تیم خیلی زود روی یک ضربه بسیار دیدنی توسط سیمئونه به گل اول دست پیدا کرد. این بازیکن سپس یک فرصت بسیار خوب دیگر را به سادگی از دست داد تا تیم میزبان با استفاده از اشتباه باور نکردنی بیراگی در خط دفاعی، توسط کاسترو به گل دست پیدا کند. سیمئونه یک بار دیگر با ضربه سر دروازه حریف را تهدید کرد که این بار واکنش دیدنی سورنتینو مانع از گلزنی چولیتو شد. به سرعت پس از شروع نیمه دوم، تیم کیه وو باز هم از فضای پشت سر بیراگی استفاده کرده و یک بار دیگر توسط کاسترو با یک ضربه سر تماشایی به گل دوم رسید.

پس از این گل تیم فیورنتینا تلاش زیادی برای گلزنی نشان داد ولی حرکات آنها هرگز منجر به موقعیت جدی گلزنی نشد و فقط چندین بار ضرباتی بی دقت به سمت دروازه حریف زده شدند تا فرصت های گلزنی از دست بروند. حضور دیاس، ساپونارا و باباکار نیز تاثیری بر جریان کار نداشت و کیه وو نیز نتوانست از ضد حملات خود استفاده کند تا بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان برسد. ویولا با این نتیجه 7 امتیازی و در رتبه های میانی جدول باقی ماند. بازی بعدی فیورنتینا در خانه و این بار در برابر تیم اودینزه خواهد بود.
 

ترکیب تیم کیه وو:

سورنتینو – تومویچ (دپائولی 63) – داینلی – گامبرینی (سزار 71) – کاچیاتوره – هتمای – رادوانویچ – کاسترو – بیرسا (باستین 73) – اینگلزه – پوچارلی
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

اسپورتیلو (6) – گاسپار (5) – پتزلا (6.5) – آستوری (6) – بیراگی (4) – بادلی (5) – ورتو (6) – کیه زا (6) – بناسی (5) – تریو (5.5) – سیمئونه (6) / دیاس (5.5) – ساپونارا (5.5) – باباکار (-) / پیولی (-)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :