اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2 - 1 اودینزه ؛ تریو تیم سابقش را به زانو در آورد

3042 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2 - 1 اودینزه ؛ تریو تیم سابقش را به زانو در آورد 1396/07/23 فیورنتینا 2 - 1 اودینزه ؛ تریو تیم سابقش را به زانو در آورد اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2 - 1 اودینزه ؛ تریو تیم سابقش را به زانو در آورد
فیورنتینا 2 - 1 اودینزه ؛ تریو تیم سابقش را به زانو در آورد

فیورنتینا 2 - 1 اودینزه ؛ تریو تیم سابقش را به زانو در آورد

فیورنتینا 2 - اودینزه 1

گل ها:

سیریل تریو (27 و 57)
سمیر (72)

سیریل تریو با درخشش خود در آرتمیو فرانکی موفق شد تیم سابقش را به زانو در آورده و ویولا را در یک نمایش بسیار عالی و تهاجمی به پیروزی برساند.

دو تیم فیورنتینا و اودینزه در هفته هشتم رقابت های سری آ در حالی به مصاف هم رفتند که ویولا در هفته قبلی شکست خورده بود و اودینزه به یک پیروزی پر گل دست پیدا کرده بود. استفانو پیولی که برای این بازی دیاس و ساپونارا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، با وجود انتقاد های زیاد، در این دیدار باز هم با همان ترکیب همیشگی و آشنای خود تیمش را به میدان فرستاد، با این تفاوت که به نظر می رسید سیستم تیم به 2-3-1-4 تغییر کرده و جردن ورتو به عنوان هافبک چپ بازی می کرد. تریو مقابل تیم سابقش به میدان رفته بود ولی در سمت دیگر، متوس روی نیمکت بود و بهرامی دیگر بازیکن سابق ویولا به دلیل مصدومیت حضور نداشت.

تیم فیورنتینا بازی را بسیار خوب آغاز کرد و از همان ابتدا با حملات خود دروازه حریف را تهدید کرد. دو ضربه سر از جیوانی سیمئونه و چند موقعیتی که به دلیل بی دقتی از دست رفتند، حاصل تلاش فلورانسی ها بود. در دقیقه 22 آستوری موفق شد دروازه میهمان را باز کند ولی این گل به درستی به خاطر آفساید مردود اعلام شد. پس از آن تریو در حالی که بیزاری دروازه بان حریف را در گوشه محوطه جریمه از پیش رو برداشته بود، ضربه را زد که آنجلا توپ را از روی خط دروازه برگشت داد. لحظاتی بعد تریو روی پاس سیمئونه موفق شد سرانجام گلزنی کرده و همانطور که اعلام کرده بود، خوشحالی هم کرد. سیمئونه یک موقعیت خوب دیگر هم داشت که این بار ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

نمایش فوق العاده ویولا در نیمه اول، دل نری را مجبور کرد نیمه دوم را با دو تغییر آغاز کند. آنها یک بار توسط دی پول دروازه را تهدید کردند ولی هنوز بازی را در اختیار نگرفته بودند که تلاش تماشایی ورتو برای حفظ توپ در میدان و ضربه او از پشت محوطه جریمه، تریو را در موقعیت گل دوم قرار داده و او نیز این کار را به سادگی انجام داد. پس از این گل، اودینزه بهتر بازی کرد و یک بار هم به گل رسید که این بار داور با کمک تکنولوژی VAR آن را به درستی به دلیل آفساید مردود علام کرد. اما دقایقی بعد سمیر روی یک ارسال، از نزدیکی دروازه، اسپورتیلو را مغلوب کرد. فیورنتینا توسط کیزا و هوگو دو موقعیت خوب دیگر هم داشت ولی در نهایت گل دیگری به ثمر نرسید.

در هر صورت تیم فیورنتینا با ارائه یک بازی بسیار عالی و تهاجمی و همچنین خلق موقعیت های فراوان گلزنی، موفق شد ضمن کسب 3 امتیاز ارزشمند این بازی خانگی، هواداران خود را نیز راضی کند. ویولا با این پیروزی 10 امتیازی شده و حالا چشم به بازی هفته آینده در خانه تیم قعر نشین بنونتو دارد. دیداری که می تواند برای بازگشت فیورنتینا به روند تداوم امتیاز گیری، تعیین کننده خواهد بود.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (6) – لورینی (6.5) – پتزلا (6.5) – آستوری (6.5) – بیراگی (6.5) – بادلی (6.5) – کیزا (6.5) – بناسی (6.5) – ورتو (7) – تریو (8) – سیمئونه (6) / هوگو (6) – سانچز (6) – ایسریک (-) / پیولی (7)
 

ترکیب تیم اودینزه:

بیزاری – ویدمر (عدنان 46) – آنجلا – نویتینک – سمیر – فوفانا (پریتسا 68) – باراک – یانکتو – دی پول – مکسی – لاسانیا (متوس 46)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :