اخبار :: اخبار بازی ها

بنونتو 0 - 3 فیورنتینا ؛ پیروزی بی دردسر ویولا در شب گلزنی باباکار

3043 شماره اطلاع نامه : بنونتو 0 - 3 فیورنتینا ؛ پیروزی بی دردسر ویولا در شب گلزنی باباکار 1396/07/30 بنونتو 0 - 3 فیورنتینا ؛ پیروزی بی دردسر ویولا در شب گلزنی باباکار اخبار بازی ها :: اخبار بنونتو 0 - 3 فیورنتینا ؛ پیروزی بی دردسر ویولا در شب گلزنی باباکار
بنونتو 0 - 3 فیورنتینا ؛ پیروزی بی دردسر ویولا در شب گلزنی باباکار

بنونتو 0 - 3 فیورنتینا ؛ پیروزی بی دردسر ویولا در شب گلزنی باباکار

بنونتو 0 - فیورنتینا 3

گل ها:

بناسی (18) - باباکار (47) - تریو (پ 66)

تیم فیورنتینا در هفته نهم رقابت های سری آ موفق شد میزبان انتهای جدولی خود یعنی بنونتو را با سه گل شکست داده و به دومین پیروزی پیاپی خود دست پیدا کند.

تیم بنونتو در حالی در ورزشگاه چیرو ویگوریتو از ویولا پذیرایی می کرد، که تمامی هشت بازی قبلی خود را باخته بود. در مقابل، فیورنتینا با یک برد روحیه بخش برابر اودینزه، پا به این بازی گذاشته بود. استفانو پیولی برای این دیدار، با همان ترکیب و نفرات بازی با اودینزه تیمش را روانه میدان کرده بود. در سمت دیگر، لورنزو ونوتی و پیترو یملو دو بازیکن سابق تیم جوانان فیورنتینا نیز در ترکیب اصلی میزبان حضور داشتند.

بازی با برتری ویولا در مالکیت توپ آغاز شد و حملات این تیم خیلی سریع شکل گرفت. فلورانسی ها که در این بازی با پیراهن آبی رنگ خود به میدان رفته بودند، یک بار توسط بناسی خطر ایجاد کردند و یک بار نیز توسط بیراگی توپ را به تیر دروازه زدند ولی سرانجام، خود بناسی بود که روی پاس سیمئونه موفق شد تیمش را پیش اندازد. برتری ویولا در میدان با وجود گلزنی، باز هم ادامه پیدا کرد ولی ثمری نداشت و تیم میزبان هم یک بار توسط دانیلو کاتالدی تیر دروازه اسپورتیلو را به لرزه در آورد.

در نیمه دوم باباکار که جای سیمئونه به میدان رفته بود، خیلی زود روی پاس ورتو موفق شد سرانجام برای تیمش در این فصل گلزنی کند. کیه زا نیز یک بار توپ را به تیر دروازه زد ولی دقایقی بعد این برینیولی سنگربان حریف بود که با خطا روی باباکار، موجبات گل سوم توسط تریو از روی نقطه پنالتی را فراهم کرد. البته باباکار یک مشاجره لفظی نیز با تریو بر سر زدن پنالتی داشت که با دخالت پیولی سرانجام مهاجم فرانسوی توپ را شلیک کرد. در این بازی سیمونه لو فاسو نیز شانس بازی پیدا کرد و یک بار نیز با ضربه ای دیدنی در آستانه گلزنی قرار گرفت.

در نهایت دیدار دو تیم بنونتو و فیورنتینا با همان سه گل به پایان رسید تا شاگردان استفانو پیولی بی دردسر به یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه دست پیدا کرده و 13 امتیازی شوند. با این شرایط ویولا خودش را به رتبه نهم جدول رساند و در بازی بعدی که در میانه همین هفته برگزار می شود، باید در آرتمیو فرانکی به مصاف دیگر تیم 13 امتیازی یعنی تورینو برود.
 

ترکیب تیم بنونتو:

برینیولی – گیامفی – ونوتی – جیمسیتی – لتیزیا – چیبساه – کاتالدی (کانوته 82) – ویولا – چیچرتی (لومباردی 70) – مموشای – یملو (آرمنتروس 55)
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

اسپورتیلو (6) – لورینی (6) – پتزلا (6.5) – آستوری (6.5) – بیراگی (6.5) – بادلی (6.5) – ورتو (7) – کیزا (6) – بناسی (7) – تریو (7) – سیمئونه (6.5) / باباکار (7) – لو فاسو (6.5) – کریستوفورو (-) / پیولی (7)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :