اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 3 - 0 تورینو ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با پیروزی برابر تورینو

3044 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 3 - 0 تورینو ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با پیروزی برابر تورینو 1396/08/04 فیورنتینا 3 - 0 تورینو ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با پیروزی برابر تورینو اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 3 - 0 تورینو ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با پیروزی برابر تورینو
فیورنتینا 3 - 0 تورینو ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با پیروزی برابر تورینو

فیورنتینا 3 - 0 تورینو ؛ ادامه روند پیروزی های ویولا با پیروزی برابر تورینو

فیورنتینا 3 - 0 تورینو

گل ها:

بناسی (29) - سیمئونه (66) - باباکار (پ 75)

گلزنی مجدد مارکو بناسی و خوما باباکار باعث شد تیم فیورنتینا به سومین پیروزی پیاپی خود دست پیدا کرده و به طور کامل از روند نا مناسب ابتدای فصل خارج شود.

شاگردان استفانو پیولی در این بازی که از هفته دهم سری آ برگزار می شد، موفق شدند تیم مربی سابق ویولا را در فلورانس با شکست بدرقه کنند. پیولی در این بازی هم تیمش را با همان ترکیب آشنا و همیشگی خود به میدان فرستاد تا مارکو بناسی در اولین تقابل با سینیسا میهایلویچ، مربی فصل پیش خود، در ترکیب اصلی باشد. در سمت مقابل، ده سیلوستری، لیاییچ و مورتی بازیکنان سابق فیورنتینا نیز دربین 11 نفر اصلی میها دیده می شدند.

مارکو بناسی در این بازی موفق شد اولین گل تیمش را به ثمر برساند و بدین ترتیب انتقام سختی از تیم و مربی سابق خود گرفت. در نیمه دوم همین بازیکن پاسی را برای سیمئونه فراهم کرد تا چولیتو که لحظاتی قبل فرصتی طلایی را از دست داده بود، این بار گلزنی کند. باباکار دقایقی بعد به جای جوان آرژانتینی ویولا وارد میدان شد و توانست خیلی سریع از روی نقطه پنالتی دروازه را برای بار سوم باز کند. البته در صحت تصمیم داور مسابقه در صحنه پنالتی که منجر به اخراج مدافع تورینو نیز شد، تردید هایی وجود دارد.

ویولا پس از گل سوم بازی را کنترل کرده و نتوانست از موقعیت های دیگر خود استفاده کند تا در نهایت بازی با همان نتیجه به پایان برسد. در این بازی سیریل تریو نیز در نیمه اول به دلیل آسیب دیدگی مجبور به ترک زمین شد و باید دید میزان مصدومیت او چه مقدار خواهد بود. در هر صورت بنفش ها 16 امتیازی شده و با صعودی دو پله ای در جدول، به رتبه هفتم رسیدند. بازی بعدی فیورنتینا در خانه تیم انتهای جدولی کروتونه است و سپس شاگردان پیولی باید برای بازی حساس برابر رم در فلورانس آماده شوند.
 

ترکیب و نمرات بازیکنان تیم فیورنتینا:

اسپورتیلو (6) – لورینی (6.5) – پتزلا (6.5) – آستوری (6) – بیراگی (6.5) – ورتو (6.5) – بادلی (7) – بناسی (8) – کیزا (6.5) – تریو (6) – سیمئونه (7) / ایسریک (6.5) – باباکار (7) – گاسپار (-) / پیولی (7)
 

ترکیب تیم تورینو:

سیریگو – ده سیلوستری – انکولو – مورتی – بارکا – رینکون – بازلی – فالکه – لیاییچ – نیانگ - صدیق
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :