اخبار :: اخبار باشگاه

برای مدت طولانی در فلورانس خواهم ماند

3046 شماره اطلاع نامه : برای مدت طولانی در فلورانس خواهم ماند 1396/09/04 برای مدت طولانی در فلورانس خواهم ماند اخبار باشگاه :: اخبار برای مدت طولانی در فلورانس خواهم ماند
برای مدت طولانی در فلورانس خواهم ماند

برای مدت طولانی در فلورانس خواهم ماند

فدریکو کیزا ستاره جوان باشگاه فیورنتینا از اینکه قراردادش را با ویولا تمدید کرده بسیار خوشحال است و می خواهد برای سال های زیاد در فلورانس به فوتبالش ادامه دهد.

در هفته های اخیر و با ادامه درخشش پسر طلایی فلورانس، شایعات زیادی در مورد انتقال او به تیمی بزرگ تر به گوش رسیده است. حتی لوچانو اسپالتی (مربی اینتر) و اورلیو دی لورنتیس (رییس ناپولی) نیز صحبت هایی در تمجید از این ستاره جوان به زبان آورده و به شایعات دامن زدند. با این حال، فدریکو می خواهد مانند پدرش انریکو، در فلورانس به جام برسد:


"اگر من قراردادم را تمدید کردم، به این دلیل است که می خواهم فوتبالم را در فیورنتینا دنبال کنم. باشگاهی که 10 سال روی من سرمایه گذاری کرده و من در آن رشد کرده ام. این یک انتخاب شخصی است و من قراردادم را تمدید کردم تا به پیشرفتم ادامه دهم. پدرم پیش از این یک بار با فیورنتینا به جام رسیده و من نیز می خواهم این کار را تکرار کنم. از اورلیو دی لورنتیس و لوچانو اسپالتی برای صحبت های محبت آمیزشان در مورد من تشکر می کنم و این نشان می دهد که من کارم را به درستی انجام داده ام و حالا باید به راهم ادامه بدهم. من آینده خودم را برای مدت طولانی در فلورانس می بینم و می خواهم با این تیم به جام برسم."

"بازیکنان جدید زیادی داریم و باید بازی به بازی ببینیم این تیم در چه جایگاهی می تواند قرار بگیرد. به نظر من ناپولی و یوونتوس از شانس مساوی برای کسب اسکودتو برخوردار هستند ولی اینتر هم می تواند وارد رقابت شود. برناردسکی؟ ما دوستان خوبی هستیم و هنوز هم با هم ارتباط داریم. واقعا ناراحت کننده است که او به تیم دیگری رفت، به خصوص اینکه من مطئنم او می تواند به یک قهرمان بزرگ تبدیل شود. انریکو کیزا؟ من همیشه ویدیوی بازی های او را نگاه می کنم. او مهاجم بزرگی بود و من هم باید یاد بگیرم در زمین زیاد اعتراض نکنم. فصل پیش که در بازی برابر پسکارا اخراج شدم، مادرم در خانه به شدت من را سرزنش کرد."

"زمانی که اولین بازی خودم را در ورزشگاه یوونتوس برای فیورنتینا برگزار کردم، وقتی که برای نیمه دوم می خواستم به میدان بروم، یکی از مسئولان ورزشگاه به من اجازه ورود به زمین را نداد چون من را نشناخته بود و مجبور شد برای بازی کردن من از رییسش مجوز بگیرد. اما حالا این فوق العاده است که حتی کودکان نیز با دیدن من به وجد می آیند. من حس آنها را درک می کنم، اگر 5 سال پیش خودم می توانستم الگویم کاکا را از نزدیک ببینم. بازیکنانی که امروزه از بازی آنها لذت می برم، آنتوان گریزمن و آنخل دی ماریا هستند، هرچند که دی ماریا زیاد برای PSG بازی نمی کند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :