اخبار :: اخبار بازی ها

لازیو 1-1 فیورنتینا ؛ باباکار و VAR ناجی ویولا در برابر لازیو

3048 شماره اطلاع نامه : لازیو 1-1 فیورنتینا ؛ باباکار و VAR ناجی ویولا در برابر لازیو 1396/09/05 لازیو 1-1 فیورنتینا ؛ باباکار و VAR ناجی ویولا در برابر لازیو اخبار بازی ها :: اخبار لازیو 1-1 فیورنتینا ؛ باباکار و VAR ناجی ویولا در برابر لازیو
لازیو 1-1 فیورنتینا ؛ باباکار و VAR ناجی ویولا در برابر لازیو

لازیو 1-1 فیورنتینا ؛ باباکار و VAR ناجی ویولا در برابر لازیو

لازیو 1-1 فیورنتینا

گل ها:

استفان ده فری (25)
خوما باباکار (3+90)

گل دقایق پایانی خوما باباکار از روی نقطه پنالتی که با کمک تصاویر ویدیویی (VAR) اعلام شده بود، فیورنتینا را صاحب یک امتیاز سخت ولی ارزشمند در ورزشگاه الیمپیکو شهر رم کرد.

دو تیم لازیو و فیورنتینا در حالی در هفته چهاردهم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که پایتخت نشینان با نمایش خوب خود در بالای جدول و فلورانسی ها در میانه های جدول جای گرفته بودند. استفانو پیولی مربی سابق لازیو در بازگشت به الیمپیکو، بار دیگر تریو و بادلی را در اختیار داشت و با همان ترکیب آشنای خود تیمش را راهی میدان کرده بود.

نیمه اول این دیدار بسیار جذاب و پر از موقعیت های گلزنی برای دو تیم بود. حملات تیم ها یکی پس از دیگری شکل می گرفتند و موقعیت های خوبی از دست رفتند تا اینکه روی یک ارسال از لوییز آلبرتو، این استفان ده فری بود که با یک ضربه سر محکم موفق به گلزنی شد. ویولا به حملات خود ادامه داد ولی تلاش های آنها در نیمه اول راه به جایی نبرد و در مقابل، فرصت های گلزنی لازیو نیز از دست رفتند. در این نیمه هر دو تیم درخواست یک ضربه پنالتی را داشتند که داور در هر دو مورد تصمیم به ادامه بازی داده بود.

فیورنتینا که در این بازی پیراهن سبز را بر تن کرده بود، نیمه دوم را بسیار خوب آغاز کرد ولی ضربات بناسی و کیزا به نتیجه نرسیدند. اسپورتیلو نیز در ادامه عملکرد خود خوب، در این نیمه هم واکنش های مناسبی داشت تا دروازه تیمش را بسته نگه دارد. تیم میزبان در دقیقه 86 در آستانه گل دوم خود نیز قرار گرفت ولی این بار هم اسپورتیلو به زیبایی ضربه سر پارولو را دفع کرد تا امید های ویولا زنده بماند. لحظاتی بعد استراکوشا یک واکنش استثنایی در برابر ضربه آکروباتیک پتزلا از خود نشان داد.

در این لحظه داور بازی را نگه داشته و با بررسی تصویر آهسته صحنه، به این نتیجه رسید که فلیپه کایسدو ثانیه هایی قبل از ضربه روی پتزلا خطا کرده و یک ضربه پنالتی برای فیورنتینا اعلام کرد. باباکار نیز پشت توپ قرار گرفته و با قاطعیت دروازه میزبان را باز کرد. این در حالی بود که دقایقی قبل از آن، باباکار به دلیل سرگیجه و حالت تهوع توانایی ادامه بازی را نداشت و فقط برای اتمام تعویض های ویولا بود که در زمین باقی مانده بود. در هر صورت فیورنتینا با این تساوی 18 امتیازی شده و در رتبه 11 جدول باقی ماند. بازی بعدی ویولا در خانه برابر ساسولو است.
 

ترکیب تیم لازیو:

استراکوشا – باستوس – ده فری – رادو – ماروسیچ (باستا 77) – پارولو – لیوا – ساویچ – لولیچ (لوکاکو 61) – آلبرتو (کایسدو 88) – ایموبیله
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (7) – لورینی (5.5) – پتزلا (6.5) – آستوری (6) – بیراگی (5.5) – بادلی (5.5) – ورتو (6) – کیزا (6.5) – تریو (6) – سیمئونه (5.5) / باباکار (6.5) - هوگو (6) – ساپونارا (-) / پیولی (6)
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :