اخبار :: اخبار بازی ها

ناپولی 0-0 فیورنتینا ؛ تقسیم امتیازات در نبرد نفس گیر سن پائولو

3050 شماره اطلاع نامه : ناپولی 0-0 فیورنتینا ؛ تقسیم امتیازات در نبرد نفس گیر سن پائولو 1396/09/19 ناپولی 0-0 فیورنتینا ؛ تقسیم امتیازات در نبرد نفس گیر سن پائولو اخبار بازی ها :: اخبار ناپولی 0-0 فیورنتینا ؛ تقسیم امتیازات در نبرد نفس گیر سن پائولو
ناپولی 0-0 فیورنتینا ؛ تقسیم امتیازات در نبرد نفس گیر سن پائولو

ناپولی 0-0 فیورنتینا ؛ تقسیم امتیازات در نبرد نفس گیر سن پائولو

ناپولی 0-0 فیورنتینا

دیدار دو تیم ناپولی و فیورنتینا در حالی در هفته شانزدهم رقابت های سری آ به تساوی بدون گل رسیدند که هر دو تیم فرصت های خوبی را در این مسابقه از دست دادند.

تیم فیورنتینا از سال 2014 تا امروز نتوانسته در این ورزشگاه در برابر ناپولی به پیروزی برسد و با توجه به وضعیت فعلی دو تیم در این فصل نیز شانس پارتنوپی بیش از فلورانسی ها برای کسب پیروزی در این بازی بود. با این حال دو تیم فرصت های خوب گلزنی را از دست داده و به تساوی رسیدند. استفانو پیولی در این بازی همانند همیشه همان ترکیب اصلی خود را به میدان فرستاد تا باز هم نفراتی چون باباکار، ساپونارا و ایسریک روی نیمکت باشند.

تیم ناپولی 10 دقیقه ابتدایی بازی را بسیار تهاجمی آغاز کرده و فشار زیادی را وارد کرد که نتیجه ای برای آنها در پی نداشت. سپس ویولا برای دقایق زیادی تا نزدیک اتمام نیمه اول بازی را در اختیار گرفت و 4 موقعیت عالی گلزنی بدست آورد. ابتدا گل جیوانی سیمئونه به درستی به دلیل آفساید مردود اعلام شد و پس از آن پپه رینا شوت زمینی بناسی را مهار کرد. دقایقی بعد سیمئونه دو موقعیت دیگر را نیز از دست داد. یکی با ضربه سر که توسط رینا مهار شد و اصلی ترین فرصت ویولا در این دیدار که باز هم رینا این بار در مصافی تک به تک توانست ضربه سیمئونه را دفع کند.

نیمه دوم نیز بار دیگر با حملات ناپولی آغاز شد و زیلینسکی دو بار در صحنه هایی مشابه با اسپورتیلو تک به تک شد که یکی را به بیرون زد و دیگری توسط دروازه بان فیورنتینا دفع شد. سپس ضربه دیدنی مارک همسیک با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت و دریس مرتنس فرصتی مشابه فرصت تک به تک سیمئونه در نیمه اول را از دست داد و اسپورتیلو موفق تر از او عمل کرد. پس از اینکه حملات ناپولی فروکش کرد، استفانو پیولی با ورود سانچز به جای تریو، سعی بر کنترل بازی داشت و در نهایت نیز موفق بود تا اینکه بازی در نهایت با همان تساوی به پایان رسید.

در هر صورت دو تیم ناپولی و فیورنتینا با از دست دادن موقعیت های زیاد در این بازی به تساوی رضایت دادند. ویولا با این تساوی 22 امتیازی شده و در همان رتبه هفتم باقی ماند ولی اگر تیم های پایین تر در بازی های باقی مانده در این هفته به پیروزی برسند، احتمال سقوط چند پله ای فیورنتینا نیز وجود دارد. بازی بعدی شاگردان استفانو پیولی در خانه و برابر تیم پایین جدولی جنوا خواهد بود.
 

ترکیب تیم ناپولی:

رینا – هوسای – آلبیول – کولیبالی – روی – آلان (روگ 76) – جورجینیو (دیاوارا 82) – همسیک – کایخون – زیلینسکی (اوناس 74) – مرتنس
 

ترکیب و نمرات بازیکنان فیورنتینا:

اسپورتیلو (7) – لورینی (6) – پتزلا (6.5) – آستوری (6.5) – بیراگی (7) – بادلی (7) – ورتو (6.5) – کیزا (6.5) – بناسی (6) – تریو (6.5) – سیمئونه (6) / سانچز (6) – دیاس (-) - گاسپار (-) / پیولی (7)

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :