اخبار :: اخبار باشگاه

شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

1137 شماره اطلاع نامه : شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت 1392/02/31 شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت اخبار باشگاه :: اخبار شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت
شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا امروز در جمع بازیکنان و هواداران این تیم اعلام کرد شانس زیادی برای ماندن استوان یووتیچ در فلورانس وجود ندارد. دلاواله همچنین وعده ساخت تیمی قدرتمند تر را برای سال آینده به هواداران داد.امروز بازیکنان تیم فیورنتینا به همراه کادر فنی آخرین جلسه تمرینی خود در فصل 2013-2012 را برگزار کردند تا پس از یک فصل سخت و البته موفقیت آمیز به تعطیلات تابستانی خود بروند. در این جلسه تمرینی که با حضور 2000 هوادار برگزار شد، آندره آ دلاواله نیز حضور پیدا کرده و در پایان صحبت هایی را در مورد تیم بیان کرد:


"من یکشنبه عصبانی و نا امید بودم چون واقعا حس بدی داشتم. شبی که در مقابل رم با اشتباه بزرگ داور بازی را واگذار کردیم می دانستم که رویای لیگ قهرمانان به پایان رسیده است. واقعا ناراحت کننده است چون این می توانست هدیه خوبی برای تیم ما باشد. ما بهترین بازی را در ایتالیا به نمایش گذاشتیم و دومین خط حمله برتر لیگ نیز در اختیار ما بود. تصمیم داور در بازی میلان با سیه نا خجالت آور است. اگر قرار باشد هر برخورد درون محوطه را خطا بگیرند در آن صورت در هر بازی چند پنالتی باید گرفته شود؟ بالوتلی در آن صحنه تقریبا مانند تانیا کانیوتو (شیرجه زن معروف ایتالیایی و قهرمان المپیک) شیرجه زد."


"وضعیت پیزارو؟ او یکی از ناراحت ترین بازیکنان دیدار یکشنبه بود و حالا باید بفهمیم که در ذهن او در هفته های اخیر چه گذشته است. من امیدوارم که هیچ کس اینجا را ترک نکند چون نمی خواهم کسی احساس کند که به دلیل سایر اتفاقات ما نمی توانیم به موفقیت برسیم. در فصل آینده ترکیبی قدرتمند تر را خواهیم ساخت تا پس از این صعود به لیگ قهرمانان یک رویا برای ما نباشد. تونی؟ به لوکا توصیه می کنم که از فوتبال خداحافظی کرده و یک پست مدیریتی در باشگاه به عهده بگیرد."


"یووتیچ باید مشخص کند که چه چیزی را برای آینده اش می خواهد. اگر او تصمیم بگیرد که به تیمی دیگر برود در آن صورت این خیلی مهم است که ما جای خالی او را با بازیکنی بزرگ پر کنیم. بعید به نظر می رسد که یووتیچ در فیورنتینا بماند ولی با این حال او همیشه رفتاری حرفه ای و خوب را در این فصل از خود نشان داد. فصل پیش از یووتیچ خواستیم با ما بماند تا بتوانیم بار دیگر به اروپا بازگردیم و او نیز این کار را انجام داد. حالا باید سعی کنیم تیمی را بسازیم که برای لیگ قهرمانان رقابت کند."


در پایان این جلسه تمرینی با تصمیم کادر فنی یک بازی درون تیمی نیز برگزار شد. در این بازی که دو تیم 10 نفره حضور داشتند، رومولو و گونزالو دروازه بان بوده و آکوییلانی هم نقش داور را داشت. این بازی در نهایت با گل های مونتلا و روسی (2 بار) برای تیم B و نتو به همراه رونکالیا برای تیم A با نتیجه 2-3 به سود تیم B به پایان رسید.


ترکیب تیم A: گونزالو – یاما – رونکالیا – نتو – حجازی – ولسکی – لیاییچ – لاروندو – کومپر – والرو

ترکیب تیم B: رومولو – میلیاچو – کاچیا (کمک مربی) – لوپاتلی – ویویانو – مونتلا – پاسکوال – روسی – تونی – ریپا (سرپرست تیم)