اخبار :: اخبار باشگاه

فقط به تیم ملی فکر می کنم ؛ شایعات تاثیری روی من ندارند

1140 شماره اطلاع نامه : فقط به تیم ملی فکر می کنم ؛ شایعات تاثیری روی من ندارند 1392/03/02 فقط به تیم ملی فکر می کنم ؛ شایعات تاثیری روی من ندارند اخبار باشگاه :: اخبار فقط به تیم ملی فکر می کنم ؛ شایعات تاثیری روی من ندارند
فقط به تیم ملی فکر می کنم ؛ شایعات تاثیری روی من ندارند

فقط به تیم ملی فکر می کنم ؛ شایعات تاثیری روی من ندارند


استوان یووتیچ ستاره تیم فیورنتینا در آستانه برگزاری بازی های ملی عنوان کرد در حال حاضر فقط به رقابت های مقدماتی جام جهانی فکر می کند و توجهی به شایعات پیرامونش ندارد.مهاجم جوان ویولا در هفته های اخیر به طور جدی مورد توجه تیم های زیادی از جمله یوونتوس و آرسنال قرار گرفته است. اما پس از اینکه دلاواله اجازه خروج یووتیچ از فیورنتینا را صادر کرد، شایعات شکل جدیدی به خود گرفته و هر روز خبری جدید در مورد پیشنهاد های متفاوت تیم ها به این بازیکن 23 ساله منتشر می شود. با این حال یویو در مصاحبه با مجله Pobjeda ضمن ابراز رضایت از فصل پشت سر گذاشته شده به همراه فیورنتینا اعلام کرد فقط به بازی های تیم ملی کشورش فکر می کند:


"فصل بسیار خوبی را با فیورنتینا پشت سر گذاشتیم و از نظر شخصی از خودم راضی هستم. تنها ناراحتی ما این است که نتوانستیم در رتبه سوم قرار گرفته و به جام باشگاه های اروپا صعود کنیم. گل مقابل پسکارا؟ خیلی خوشحالم که پس از انجام 11 بازی بدون گل، سرانجام موفق به گلزنی شدم و این موضوع در آستانه بازی های ملی باعث آمادگی بیشتر من خواهد شد. فیورنتینا هوادارانی بسیار صمیمی و خوب دارد که عاشق فوتبال و تیمشان هستند. من از روز اول از بودن کنار آنها لذت بردم."


"تیم آینده؟ روزنامه ها هر روز من را به تیمی جدید می فرستند. صادقانه بگویم که در حال حاضر تمام تمرکز من به طور جدی معطوف بازی مقدماتی جام جهانی با اوکراین بوده و این شایعات روی من تاثیری نخواهد داشت. البته مطرح شدن نام تیم های بزرگ احساس خوبی به من می دهد ولی ما در ژوئن با سران باشگاه ملاقاتی خواهیم داشت تا در مورد این مسئله به صحبت بپردازیم. من می دانم که همیشه می توانم پیشرفت کرده و بهتر باشم. مردم از تیم ملی ما انتظار پیروزی دارند و این فشار بیشتری به ما وارد می کند. با این حال دانستن اینکه مردم به شما اعتقاد دارند باعث دلگرمی بازیکنان خواهد شد."