اخبار :: اخبار باشگاه

برای پیشرفت بیشتر در فیورنتینا خواهم ماند

1144 شماره اطلاع نامه : برای پیشرفت بیشتر در فیورنتینا خواهم ماند 1392/03/04 برای پیشرفت بیشتر در فیورنتینا خواهم ماند اخبار باشگاه :: اخبار برای پیشرفت بیشتر در فیورنتینا خواهم ماند
برای پیشرفت بیشتر در فیورنتینا خواهم ماند

برای پیشرفت بیشتر در فیورنتینا خواهم ماند


خوان کوادرادو ستاره کلمبیایی تیم فیورنتینا که در اردوی تیم ملی کشورش برای دیدار های مقدماتی جام جهانی قرار دارد ابراز امیدواری کرد برای سال های زیاد در ویولا بازی کند.کوادرادو که بدون شک یکی از بهترین بازیکنان فیورنتینا و حتی رقابت های سری آ بوده است، در مصاحبه با رسانه های کشور کلمبیا در مورد وضعیت آینده خود و همچنین رقابت های مقدماتی جام جهانی صحبت کرده است.


"اودینزه و فیورنتینا در حال صحبت در مورد آینده من بوده و احتمالا به توافق خواهند رسید. امیدوارم هرچه خدا می خواهد همان شود. البته پیشنهاد های زیادی وجود دارند ولی هنوز هیچ پیشنهاد جدی ارائه نشده است. من دوست دارم برای مدت طولانی در فیورنتینا بمانم چون در اینجا تیم بزرگی شکل گرفته که به من فرصت پیشرفت مرحله به مرحله را می دهد و می توانیم برای اهداف بالاتری تلاش کنیم. در وضعیت خوبی قرار دارم چون فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشته ام."


"از حضور در تیم ملی خوشحالم و همه با هم تلاش می کنیم تا به آمادگی 100% پیش از بازی با آرژانتین برسیم. بازی بسیار سختی با آرژانتین خواهد بود مانند سایر دیدار های مقدماتی جام جهانی، اما همه آرژانتین را می شناسند و می دانند که فوتبال خوبی را بازی می کند. مسی بازیکن بسیار بزرگی است ولی ما باید ابتدا به خودمان فکر کنیم و اینکه چگونه برای این بازی مهم آماده خواهیم شد. پست بازی؟ من در سمت راست احساس راحتی بیشتری دارم چون می توانم از بیشتر توانایی هایم استفاده کنم."