اخبار :: اخبار باشگاه

می خواهم در فیورنتینا بمانم ؛ کادر فنی از من رضایت دارد

1147 شماره اطلاع نامه : می خواهم در فیورنتینا بمانم ؛ کادر فنی از من رضایت دارد 1392/03/05 می خواهم در فیورنتینا بمانم ؛ کادر فنی از من رضایت دارد اخبار باشگاه :: اخبار می خواهم در فیورنتینا بمانم ؛ کادر فنی از من رضایت دارد
می خواهم در فیورنتینا بمانم ؛ کادر فنی از من رضایت دارد

می خواهم در فیورنتینا بمانم ؛ کادر فنی از من رضایت دارد


رافال ولسکی بازیساز جوان تیم فیورنتینا که تنها در آخرین دیدار فصل مقابل پسکارا به میدان رفت معتقد است زود تر از اینها منتظر بازی کردن بوده ولی با این حال قصد خروج از فیورنتینا را ندارد.پدیده فوتبال لهستان در دو سال گذشته که با مصدومیتی طولانی مدت روبرو شده بود، در ژانویه از تیم لگیا ورشو به فیورنتینا پیوست ولی در بیشتر بازی های فصل فقط از روی نیمکت شاهد هنرنمایی هم تیمی هایش درون زمین مسابقه بود. او که در مقابل پسکارا برای اولین بار با پیراهن بنفش فیورنتینا به میدان رفته بود پس از آن بازی در صفحه توییتر خود مطلبی اعتراض گونه را منتشر کرد: "دیر بازی کردن بهتر از هرگز بازی نکردن است، امیدوار بودم بیشتر بازی کنم." با این حال ولکسی جوان می خواهد فوتبال خود را در فیورنتینا ادامه دهد:


"من در این فصل فقط در یک بازی موفق شدم به میدان بروم و از این بابت خوشحالم اما امیدوارم بودم چند هفته زود تر فرصت بازی به من داده شود. در ابتدای حضور در فلورانس مشکل مصدومیت داشتم ولی مطمئن بودم که خیلی زود آماده خواهم شد. پس از یک سال و نیم بازی نکردن نمی توانستم از مونتلا درخواست بازی کردن برای فیورنتینا را داشته باشم. به تمرینات با تیم ادامه دادم تا اینکه به مرز آمادگی رسیدم. 13 بازی روی نیمکت؟ نیمکت های ایتالیا خیلی راحت هستند (باخنده). از اینکه در 10 دقیقه فرصت حضور در لیگ قهرمانان را از دست دادیم واقعا متعجب و عصبانی شدم اما فصل خیلی خوبی را داشتیم. من در تمرینات سعی می کنم نشان دهم که ولکسی بازیکن بدی نیست."


"حضور قرضی در تیم های دیگر؟ هرگز به این موضوع فکر نکرده ام. من شنیدم که کادر فنی تیم از من راضی بوده و همه چیز خوب می باشد. در اینجا می توانم به چیز های زیادی دست پیدا کنم. من جوانم و باید با آرامش و صبر کار کنم. همه تصمیمات مربوط به تیم می باشد ولی من نمی خواهم از فیورنتینا جدا شوم چون از حضور در اینجا احساس رضایت دارم. اوایل در رختکن خیلی آرام و ساکت بودم و بیشتر با بازیکنان اهل بالکان مانند ساویچ و یووتیچ ارتباط داشتم. یووتیچ بهترین بازیکن تیم ماست، یک ستاره درون زمین و یک مرد بسیار خوب خارج از میدان. قبل از شروع لیگ کسی انتظار اروپایی شدن ویولا را نداشت ولی در نهایت با فاصله تنها 2 امتیاز از صعود به لیگ قهرمانان جا ماندیم."