اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: مارکوس آلونسو تا سال 2016 در فیورنتینا

1151 شماره اطلاع نامه : رسمی: مارکوس آلونسو تا سال 2016 در فیورنتینا 1392/03/10 رسمی: مارکوس آلونسو تا سال 2016 در فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: مارکوس آلونسو تا سال 2016 در فیورنتینا
رسمی: مارکوس آلونسو تا سال 2016 در فیورنتینا

رسمی: مارکوس آلونسو تا سال 2016 در فیورنتینا


باشگاه فیورنتینا امروز در وب سایت خود به طور رسمی خبر خرید مارکوس آلونسو را اعلام کرد تا به شایعاتی که در روز های اخیر در مورد عدم انتقال این بازیکن به ویولا مطرح شده بود پایان دهد.تقریبا یک هفته پیش مارکوس آلونسو به فلورانس سفر کرده و در تست های پزشکی باشگاه فیورنتینا شرکت کرد تا قرارداد خود را با ویولا به امضا برساند (متن خبر در اینجا) و فقط اعلام رسمی آن از سوی باشگاه انجام نشد. اما تنها چند روز پس از این اتفاق، رسانه های کشور انگلیس از تلاش تیم های این کشور برای جذب آلونسو خبر دادند و عده ای نیز اعلام کردند این بازیکن اسپانیایی دستمزد پیشنهادی از سوی فیورنتینا را قبول نکرده و نمی خواهد قرارداد امضا کند. از تیم های فولهام و اورتون به عنوان مشتری های دقیقه آخری این جوان چپ پا یاد شده بود و امروز نیز نام تیم هال سیتی مطرح شد تا سرانجام مسئولین باشگاه برای پیشگیری از هرگونه اتفاق غیر منتظره، خبر خرید آلونسو را به طور رسمی اعلام کردند:


"باشگاه ای سی اف فیورنتینا به طور رسمی خبر خرید مارکوس آلونسو مندوزا را اعلام می کند. آلونسو یک فوتبالیست اسپانیایی و 22 ساله می باشد که در روز 28 دسامبر سال 1990 و در شهر مادرید به دنیا آمده است. او فصل پیش در تیم بولتون واندررز بازی کرده و در 26 بازی 4 گل را برای این تیم به ثمر رسانده است. او قراردادی 3 ساله تا ژوئن 2016 را با فیورنتینا امضا کرده است."


رادیو بلو نیز پس از اعلام رسمی باشگاه فیورنتینا، جزییات قرارداد این بازیکن را اعلام کرده است. البته بر خلاف پیش بینی قبلی که مبلغ دستمزد این بازیکن را 350 یورو در سال اعلام کرده بودند، در این گزارش آمده که مبلغ دستمزد این بازیکن در سال اول 600 هزار یورو، سال دوم 650 هزار یورو و سال سوم 700 هزار یورو خواهد بود. امروز همچنین دانیله پراده با مسئولان تیم سیه نا برای تصمیم گیری در مورد آینده مارچلو لاروندو مذاکره کرده است. بازیکنی که به احتمال فراوان فصل آینده جایی در ترکیب تیم مونتلا نخواهد داشت.