اخبار :: اخبار باشگاه

نزاع رسانه ای دیگو دلاواله با جان الکان

1152 شماره اطلاع نامه : نزاع رسانه ای دیگو دلاواله با جان الکان 1392/03/10 نزاع رسانه ای دیگو دلاواله با جان الکان اخبار باشگاه :: اخبار نزاع رسانه ای دیگو دلاواله با جان الکان
نزاع رسانه ای دیگو دلاواله با جان الکان

نزاع رسانه ای دیگو دلاواله با جان الکان


دیگو دلاواله مالک باشگاه فیورنتینا در صحبتی بسیار تند، جان الکان مدیر شرکت اکسور را یک "بچه" دانسته و عنوان کرد او توانایی درک تغییرات دنیا را ندارد.روز گذشته جان الکان از مدیران شرکت فیات که مالک باشگاه یوونتوس می باشد از موفقیت های یوونتوس در دو فصل اخیر و جاه طلبی های این تیم برای آینده صحبت کرده بود. صحبت هایی که به نظر دیگو دلاواله جالب نیامده و او را مجبور به واکنش نسبت به الکان 37 ساله کرد. دلاواله در مصاحبه با La7 الکان را یک بچه نامید:


"داشتن یک نام خاوادگی خاص به منزله این نیست که شما می توانید کار های بزرگ را انجام دهید. صحبت های او به نوعی بی احترامی به سایر افراد بود. باید این را بفهمیم که افرادی هستند که می توانند خوب کار کنند ولی کاری پیدا نمی کنند. از نظر من، جان هر جایگاه مهمی هم که داشته باشد هرچیزی هست به جز یک پدیده، او فقط یک بچه است که نمی تواند درک کند دنیا عوض شده است."


بدون شک نزاع خبری ایجاد شده باعث شدید تر شدن اختلافات میان دو باشگاه فیورنتینا و یوونتوس خواهد شد. دو تیمی که در حال حاضر درگیر بررسی وضعیت آینده استوان یووتیچ می باشند. بسیاری از کارشناسان فوتبال ایتالیا پس از این صحبت ها عنوان کردند که هدف دلاواله از بیان چنین مطالبی، سخت تر شدن امکان انتقال یووتیچ به یوونتوس و حتی جلوگیری از انجام آن می باشد چرا که الکان چندی پیش نیز در مورد علاقه شدید باشگاهش به خرید یووتیچ خبر داده بود. با این حال فالی رمضانی مدیر برنامه های یووتیچ امروز در شهر میلان ملاقاتی با ماریو کونینی و دانیله پراده داشته تا در مورد آینده یویو و پیشنهاد یووه برای این ستاره مونته نگرویی مذاکره کند.