اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

جنگ بی پایان فیورنتینا و یوونتوس ؛ تخفیفی در کار نیست، 30 میلیون یا هرگز

1153 شماره اطلاع نامه : جنگ بی پایان فیورنتینا و یوونتوس ؛ تخفیفی در کار نیست، 30 میلیون یا هرگز 1392/03/11 جنگ بی پایان فیورنتینا و یوونتوس ؛ تخفیفی در کار نیست، 30 میلیون یا هرگز اخبار نقل و انتقالات :: اخبار جنگ بی پایان فیورنتینا و یوونتوس ؛ تخفیفی در کار نیست، 30 میلیون یا هرگز
جنگ بی پایان فیورنتینا و یوونتوس ؛ تخفیفی در کار نیست، 30 میلیون یا هرگز

جنگ بی پایان فیورنتینا و یوونتوس ؛ تخفیفی در کار نیست، 30 میلیون یا هرگز


شب گذشته در جلسه ای با حضور ماریو کونینی مدیر عامل باشگاه فیورنتینا و فالی رمضانی مدیر برنامه های استوان یووتیچ و آدم لیاییچ که در شهر میلان برگزار شد، دو طرف در مورد وضعیت فروش یووتیچ و تمدید قرارداد لیاییچ مذاکره کردند.دو طرف پس از مدت ها سر یک میز نشسته تا در مورد وضعیت آینده ستاره های جوان فیورنتینا مذاکره کنند. با وجود اینکه تا این لحظه کونینی و رمضانی پس از این جلسه مصاحبه رسمی با هیچ رسانه ای انجام نداده اند اما برخی منابع آگاه مانند اسکای اسپورت گزارش هایی در این مورد ارائه کرده اند. این رسانه معروف ایتالیایی مدعی شده که باشگاه فیورنتینا تنها با دریافت مبلغ 30 میلیون یورو حاضر به فروش یووتیچ شده و هیچ بازیکنی نیز نباید در این انتقال اضافه شود. بدین ترتیب به نظر می رسد پیشنهاد پول به علاوه لوکا مارونه یا فابیو کوالیارلا از سوی یوونتوس تقریبا منتفی می باشد.


نکته مشخص این است که خانواده دلاواله هیچ تمایلی به فروش یووتیچ به یوونتوس ندارند ولی به دلیل علاقه این بازیکن نسبت به رفتن به یوونتوس و همچنین توافقی که سال پیش در مورد فروش امسال با او کرده بودند باعث شده تا مقاومتی در مورد رفتن او به یووه نداشته باشند اما با این حال از موضع خود کوتاه نیامده و قصد فروش ستاره خود با مبلغی کمتر از 30 میلیون را هم ندارند. این در حالی است که سران باشگاه یوونتوس هم علاقه زیادی به پرداختن چنین مبلغی برای خرید یویو نداشته و حاضر نیستند طبق خواسته رقیب سنتی خود عمل کنند. به هر صورت یوونتوس باید بداند که با وجود تیم هایی چون اینتر، چلسی، منچستر سیتی و حتی پاریس سنت ژرمن، فرصت زیادی برای تصمیم گیری در این زمینه ندارد.


اما دیگر موضوعی که شب گذشته میان کونینی و رمضانی مطرح شد، بحث تمدید قرارداد آدم لیاییچ و هریس سفرویچ می باشد. قرارداد هر دو بازیکن در انتهای سال آینده به اتمام خواهد رسید و باشگاه تمایل زیادی برای تمدید هر دو قرارداد دارد. لیاییچ پس از آخرین دیدار فصل مقابل پسکارا عنوان کرد آماده تمدید قرارداد می باشد و درخشش سفرویچ نیز در سری بی باعث شده تا مسئولین حساب ویژه ای برای آینده روی وی باز کنند. بدین ترتیب احتمال توافق در این مذاکرات بسیار زیاد است ولی به هر شکل اگر دو طرف بر سر این موضوع به توافق نرسند باشگاه به سرعت آنها را به فروش می رساند تا داستان مونتولیوو برای دیگر ستارگان این باشگاه تکرار نشود. باید منتظر روز های آینده و خبر های جدید تر در مورد وضعیت سه موکل فالی رمضانی باشیم.