اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

ابتدا خواکین و مونوا سپس تریو ؛ پارکر جانشین پیزارو؟

1154 شماره اطلاع نامه : ابتدا خواکین و مونوا سپس تریو ؛ پارکر جانشین پیزارو؟ 1392/03/11 ابتدا خواکین و مونوا سپس تریو ؛ پارکر جانشین پیزارو؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار ابتدا خواکین و مونوا سپس تریو ؛ پارکر جانشین پیزارو؟
ابتدا خواکین و مونوا سپس تریو ؛ پارکر جانشین پیزارو؟

ابتدا خواکین و مونوا سپس تریو ؛ پارکر جانشین پیزارو؟


تنها چند روز تا اعلام رسمی خرید خواکین و مونوا دو بازیکن از لیگ اسپانیا از سوی سران باشگاه باقی مانده است. دو بازیکنی که تجربه و کیفیت را با خود به فلورانس خواهند آورد. چریل تریو نیز نفر بعدی خواهد بود و در این بین اسکات پارکر نیز می تواند گزینه ای مناسب باشد.تیم مالاگا امروز در آخرین هفته از رقابت های لیگ اسپانیا در خانه بارسلونا به میدان خواهد رفت تا خواکین برای آخرین بار با پیراهن این تیم به میدان برود. اما چند خبرنگار از شهر فلورانس نیز به اسپانیا سفر کردند تا آخرین دیدار خواکین را از نزدیک مشاهده کنند. این خبرنگاران مصاحبه ای نیز با هواداران بارسا و مالاگا که منتظر اتوبوس حامل بازیکنان تیم مالاگا بودند انجام دادند که نظرات جالبی در مورد خواکین داشتند: "خواکین به فیورنتینا می رود تا در کنار والرو، گونزالو و روسی بازی کند. این تیم بیشتر اسپانیایی شده است. ما فیورنتینا را دوست داریم و امیدواریم در لیگ اروپا با مالاگا روبرو شوند. خواکین محبوب ما بوده و در قلب ما جای خواهد داشت."


خواکین سانچز نیز وقتی از اتوبوس پیاده شده و در حال گرفتن عکس یادگاری با هواداران بود با خبرنگاران روبرو شد (عکس خبر). البته خبرنگاران قصد انجام مصاحبه با این بازیکن را نداشتند ولی زمانی که خواکین متوجه شد که افرادی از فلورانس در آن محل حضور دارند در واکنش به این اتفاق تنها لبخند زد. لبخندی که شاید بیشتر از هر اعلام رسمی نشان دهنده قطعی شدن حضور این ستاره 32 ساله در فیورنتینا برای سال آینده می باشد. گفته می شود خواکین به همراه مونوا سنگربان کهنه کار لوانته، روز دوشنبه یا حداکثر سه شنبه راهی فلورانس می شوند تا قرارداد خود را با ویولا به امضا برسانند.


اما این تازه شروع کار فیورنتینا خواهد بود، امروز بار دیگر خبر هایی منتشر شد که نشان دهده پیوستن چریل تریو ستاره فرانسوی تیم کیه وو به ویولا می باشد. در حالی که باشگاه با این مهاجم 30 ساله به توافق رسیده تنها نحوه توافق دو باشگاه در این معامله باقی مانده است. فیورنتینا می خواهد 2 یا 3 بازیکن جوان خود را در ازای تریو به کیه وو واگذار کند ولی هنوز مشخص نیست که این بازیکنان چه کسانی هستند. گزینه های احتمالی، رومولو، هریس سفرویچ و مکسول آکوستی می باشند که مورد توجه ویژه الاغ های پرنده هم قرار دارند. به هر صورت به نظر نمی رسد که مشکل خاصی در این انتقال به وجود آید و به احتمال فراوان در روز های پایانی این هفته خبر های جدیدی منتشر خواهد شد.


دیگر خبری که امروز در محافل ورزشی ایتالیا مطرح شد، توجه فیورنتینا به اسکات پارکر ستاره 32 ساله تیم تاتنهام انگلیس می باشد. در حالی که به نظر می رسد خروج پیزارو از فلورانس قطعی شده، باشگاه به دنبال جانشینی مطمئن و البته باتجربه برای این ستاره اهل شیلی می باشد. تا اینجا گزینه های زیادی همچون فرانچسکو لودی، لوکا چیگارینی و لوکاس بیلیا مطرح شده بود ولی از امروز نام اسکات پارکر نیز به جمع این گزینه ها اضافه شده است. گفته می شود پارکر می تواند با مبلغی در حدود 7 میلیون لندن را ترک کند. به هر شکل بحث جانشینی پیزارو یکی از اصلی ترین دغدغه های مسئولین باشگاه می باشد که باید هرچه سریع تر برطرف شود.