اخبار :: اخبار باشگاه

بازگشت به تیم ملی با کمک وینچنزو مونتلا

1159 شماره اطلاع نامه : بازگشت به تیم ملی با کمک وینچنزو مونتلا 1392/03/15 بازگشت به تیم ملی با کمک وینچنزو مونتلا اخبار باشگاه :: اخبار بازگشت به تیم ملی با کمک وینچنزو مونتلا
بازگشت به تیم ملی با کمک وینچنزو مونتلا

بازگشت به تیم ملی با کمک وینچنزو مونتلا


فرانکو زاوالیا مدیر برنامه های آلبرتو آکوییلانی معتقد است موکلش شایستگی حضور در ترکیب تیم ملی ایتالیا برای رقابت های جام کنفدراسیون ها را داشته است.چزاره پراندلی مربی تیم ملی ایتالیا اسامی 23 نفر نهایی برای شرکت در این مسابقات را اعلام کرد که در این بین آلبرتو آکوییلانی به عنوان تنها نماینده ویولا با شماره 7 آتزوری حاضر خواهد شد. زاوالیا این موفقیت را مرهون زحمات وینچنزو مونتلا و باشگاه فیورنتینا می داند:


"آلبرتو در سه سال گذشته با یوونتوس، میلان و فیورنتینا همواره بازی های زیادی انجام داده و هرگز نمی توان از نداشتن تداوم و ثبات در بازی برای او صحبت کرد. زمانی که در رم بود مشکلاتی وجود داشت و تصمیم گرفتند او را به لیورپول بفروشند. او بازیکن بسیار مهمی است و هرگز فرصت بازگشت مجدد به تیم ملی را از دست نداد. او تشنه بازی کردن بوده و همیشه این را نشان داده است. او در تمامی نقاط خط میانی توانایی بازی دارد ولی برای سال های زیاد به عنوان یک هافبک میانی بازی کرده است. او شایسته حضور در تیم ملی است. از مونتلا و باشگاه فیورنتینا که بهترین شرایط را برای آلبرتو مهیا کردند که خودش را به خوبی نشان دهد تشکر می کنیم."