اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

فروش یووتیچ کلید رسیدن به گومز

1164 شماره اطلاع نامه : فروش یووتیچ کلید رسیدن به گومز 1392/03/18 فروش یووتیچ کلید رسیدن به گومز اخبار نقل و انتقالات :: اخبار فروش یووتیچ کلید رسیدن به گومز
فروش یووتیچ کلید رسیدن به گومز

فروش یووتیچ کلید رسیدن به گومز


ماریو گومز ستاره آلمانی تیم بایرن مونیخ این روز ها به هدف شماره 1 ویولا تبدیل شده و به نظر می رسد به محض اینکه استوان یووتیچ فلورانس را ترک کند، گومز به سرعت جانشین وی خواهد شد.بحث خرید گومز در میانه های فصل گذشته آغاز شد ولی در آن زمان این شایعات تنها به یک رویا برای هواداران شبیه بود. اما حالا وضعیت کاملا تفاوت پیدا کرده و موضوع پیوستن ماریو گومز به فیورنتینا به حدی جدی شده که رسانه های کشور های ایتالیا و آلمان همگی از توافق ویولا با این ستاره 27 ساله خبر داده اند. گفته می شود باشگاه فیورنتینا پیشنهادی 18 میلیونی برای بایرن فرستاده و دستمزد سالیانه 3 میلیون هم برای ماشین گلزنی تیم ملی آلمان آماده کرده است. تیم ناپولی هم اخیرا نسبت به خرید گومز اعلام آمادگی کرده بود ولی صحبت های دی لورنتیس در مورد علاقه اش به خرید ادین زکو، شانس ویولا برای رسیدن به گومز را بیشتر کرده است.


البته همه چیز بستگی به وضعیت استوان یووتیچ دارد. فیورنتینا در حال حاضر توانایی پرداخت چنین مبلغ هنگفتی به تیم بایرن را ندارد ولی در صورتی که یویو فلورانس را به مقصد تیم دیگری ترک کند، سپس نه تنها مبلغ پرداختی برای گومز فراهم می شود، بلکه جای خالی نیز برای حضور این بازیکن در ترکیب تیم مونتلا پیدا خواهد شد. برخی از منابع آگاه اطلاع داده اند که در صورت فروش یووتیچ، باشگاه فیورنتینا در زمانی کمتر از 48 ساعت ماریو گومز را خریداری خواهد کرد. بدین ترتیب یا سران باشگاه از مبلغ درخواستی خود برای فروش یووتیچ به یوونتوس می کاهند یا اینکه به سرعت او را به یکی از مشتری های انگلیسی خواهند فروخت تا شرایط برای جذب گومز فراهم شود.


خبر دیگر اینکه تیم مونت پلیه فرانسه برای خرید استفان ساویچ هم وطن استوان یووتیچ ابراز علاقه کرده است. این باشگاه فرانسوی اولین تیم خارجی نیست که به مدافع جوان ویولا علاقه مند شده ولی با توجه به کیفیت بالا و سن کم این بازیکن، بعید به نظر می رسد که سران باشگاه و وینچنزو مونتلا توجهی به پیشنهاد های رسیده داشته باشند. کریستین پیکینی مدافع راست جوان ویولا نیز از تیم های کاتانیا و کیه وو پیشنهاد دریافت کرده و می تواند راه رسیدن فیورنتینا به بازیکنانی چون لودی و تریو از این تیم ها را هموار تر کند.