اخبار :: اخبار باشگاه

یووتیچ جریمه خواهد شد ؛ قیمت فروش همان 30 میلیون است

1167 شماره اطلاع نامه : یووتیچ جریمه خواهد شد ؛ قیمت فروش همان 30 میلیون است 1392/03/19 یووتیچ جریمه خواهد شد ؛ قیمت فروش همان 30 میلیون است اخبار باشگاه :: اخبار یووتیچ جریمه خواهد شد ؛ قیمت فروش همان 30 میلیون است
یووتیچ جریمه خواهد شد ؛ قیمت فروش همان 30 میلیون است

یووتیچ جریمه خواهد شد ؛ قیمت فروش همان 30 میلیون است


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا در واکنش به مصاحبه استوان یووتیچ مبنی بر علاقه اش برای ترک فلورانس، اعلام کرد این کار بدون اجازه باشگاه بوده و یووتیچ جریمه خواهد شد.ستاره مونته نگرویی تیم فیورنتینا امروز مصاحبه ای طولانی با گاتزتا دلو اسپورت انجام داد که به نوعی خداحافظی با ویولا به شمار می رفت (متن کامل مصاحبه در اینجا)، اما همانطور که پیش بینی می شد رییس باشگاه نسبت به این مصاحبه واکنش نشان داده است. دلاواله تنها چند جمله کوتاه در این باره به زبان آورده است:


"این مصاحبه بدون اجازه انجام شده است، به همین دلیل یووتیچ جریمه خواهد شد. درخواست ما برای فروش یووتیچ همان 30 میلیون باقی خواهد ماند. این ما هستیم که با باشگاه ها مذاکره می کنیم، نه بازیکن یا مدیر برنامه هایش."


به هر شکل به نظر می رسد که باشگاه فیورنتینا از مواضع خود کوتاه نخواهد آمد و در صورتی که یووتیچ خواهان ترک فلورانس باشد باید به همراه مدیر برنامه هایش به متقاعد کردن باشگاه های خریدار از جمله یوونتوس برای پرداخت 30 میلیون مشغول شوند. در غیر این صورت طبق گفته دلاواله، یووتیچ تا سال 2016 قرارداد داشته و در فیورنتینا خواهد ماند.