اخبار :: اخبار باشگاه

کوادرادو به دنبال موفقیت با فیورنتینا

1168 شماره اطلاع نامه : کوادرادو به دنبال موفقیت با فیورنتینا 1392/03/20 کوادرادو به دنبال موفقیت با فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار کوادرادو به دنبال موفقیت با فیورنتینا
کوادرادو به دنبال موفقیت با فیورنتینا

کوادرادو به دنبال موفقیت با فیورنتینا


خوان کوادرادو ستاره 25 ساله تیم فیورنتینا ضمن تکذیب شایعات مبنی بر پیوستن به یوونتوس اعلام کرد خواستار ماندن در فلورانس و کسب موفقیت با این تیم برای سال های زیاد می باشد.در هفته های اخیر صحبت هایی در مورد تلاش باشگاه یوونتوس برای خرید این ستاره کلمبیایی منتشر شد ولی کوادرادو معتقد است توجهی به این شایعات ندارد:


"من توجهی به تیم یوونتوس نداشته و در حال حاضر فقط یک آرزو دارم، اینکه برای سال های زیادی در فیورنتینا بازی کنم. امیدوارم که رییس آندره آ دلاواله با خرید نیمی از مالکیت من (طبق قرارداد با اودینزه) این امر را ممکن سازد و سال آینده نیز 50 در صد دیگر قرارداد را خریداری کند. من می خواهم با لباس فیورنتینا به موفقیت برسم و فکر می کنم که در مدت زمان 2 تا 3 سال می توانیم چنین کاری را انجام دهیم. اما حالا باید برای رسیدن به لیگ قهرمانان تلاش کنیم. من هنوز نمی توانم اتفاقات رخ داده در مورد میلان را هضم کنم و منتظر این هستم که بار دیگر برابر روسونری به میدان برویم. ماریو گومز یک بازیکن بزرگ است و خوشحالم از اینکه خون آمریکای جنوبی در تیم وجود دارد."


لازم به ذکر است که کوادرادو فصل گذشته از تیم اودینزه به طور قرضی به فیورنتینا پیوست. طبق توافق دو باشگاه، ویولا می تواند با پرداخت مبلغی در حدود 5 میلیون نیمی از مالکیت این بازیکن را خریداری کند. بدین ترتیب به نظر نمی رسد که مشکلی برای ماندن کوادرادو در فلورانس وجود داشته باشد.