اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: خواکین به فیورنتینا پیوست ؛ فردا روز امضای قرارداد

1173 شماره اطلاع نامه : رسمی: خواکین به فیورنتینا پیوست ؛ فردا روز امضای قرارداد 1392/03/22 رسمی: خواکین به فیورنتینا پیوست ؛ فردا روز امضای قرارداد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: خواکین به فیورنتینا پیوست ؛ فردا روز امضای قرارداد
رسمی: خواکین به فیورنتینا پیوست ؛ فردا روز امضای قرارداد

رسمی: خواکین به فیورنتینا پیوست ؛ فردا روز امضای قرارداد


باشگاه فیورنتینا توافق با تیم مالاگا برای خرید خواکین سانچز را به طور رسمی اعلام کرد و انتظار می رود این وینگر اسپانیایی به زودی پس از شرکت در تست های پزشکی، قرارداد خود را با ویولا به امضا برساند.برخی از رسانه های ورزشی مدعی شده اند که خواکین امروز اسپانیا را به مقصد ایتالیا ترک کرده و به زودی به فلورانس خواهد رسید. بدین ترتیب به احتمال فراوان فردا صبح زمان انجام تست های پزشکی خواکین خواهد بود و پس از آن نیز قرارداد خود را امضا خواهد کرد. باشگاه همچنین در این باره بیانیه ای در وب سایت خود منتشر کرد:


"دو باشگاه ای سی اف فیورنتینا و مالاگا سی اف اعلام می کنند که برای انتقال خواکین سانچز رودریگز به ویولا به توافق رسیده و تنها موضوع امضای قرارداد بازیکن با باشگاه باقی مانده است. خواکین در روز 21 ژولای سال 1981 و در شهر ال پوئرتو ده سانتا ماریا کشور اسپانیا به دنبا آمده است. او فصل گذشته در مجموع 45 بازی در تمامی رقابت ها انجام داده و 8 گل نیز به ثمر رسانده است. این بازیکن 56 بازی ملی نیز در کارنامه خود دارد."


لازم به ذکر است که مبلغ توافقی دو تیم برای انتقال خواکین چیزی در حدود 2 تا 2.5 میلیون به علاوه مبلغ دیگری که با توجه به عملکرد بازیکن قابل اضافه شدن می باشد. ضمن اینکه احتمال داده می شود خواکین قراردادی 2 ساله با حق تمدید برای سال سوم با دستمزدی معادل 1.3 میلیون در سال را امضا خواهد کرد. به هر شکل خرید خواکین رسمی شده و فقط باید منتظر امضای قرارداد این بازیکن با بنفش پوشان باشیم.