اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

معاوضه پیزارو با پارکر؟

1174 شماره اطلاع نامه : معاوضه پیزارو با پارکر؟ 1392/03/23 معاوضه پیزارو با پارکر؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار معاوضه پیزارو با پارکر؟
معاوضه پیزارو با پارکر؟

معاوضه پیزارو با پارکر؟


بر اساس گزارش های رسیده از کشور ایتالیا، تیم فیورنتینا قصد دارد تا هافبک ناراضی خود دیوید پیزارو را با اسکات پارکر هافبک باتجربه تیم تاتنهام معاوضه کند.پس از اینکه دیوید پیزارو خواستار جدایی از فیورنتینا و کسب تجربه ای جدید در فوتبال شد، سران باشگاه به دنبال پیدا کردن جانشینی مطمئن برای وی بودند که در این میان نام اسکات پارکر هافبک خلاق تیم تاتنهام نیز مطرح شد. پارکر که به احتمال فراوان یکی از خروجی های تاتنهام می باشد همانند پیزارو به دنبال یک تجربه جدید بوده و بازی کردن در لیگ ایتالیا می تواند اتفاقی مثبت برای وی تلقی شود. از همین رو گفته می شود دو باشگاه در حال بررسی امکان معاوضه بازیساز های خود می باشند. البته پیزارو که علاقه زیادی به لیگ انگلیس دارد اخیرا بار دیگر مورد توجه تیم منچستر سیتی هم قرار گرفته است.


با وجود این شایعات، به نظر می رسد گزینه اول باشگاه برای خرید در خط میانی همچنان فرانچسکو لودی هافبک چپ پای تیم کاتانیا خواهد بود. بازیکن مورد علاقه مونتلا ارزشی در حدود 8 میلیون دارد ولی سران باشگاه به دنبال این هستند که از آمیدو سلیفو برای کم کردن مبلغ این انتقال استفاده کنند. سلیفو فصل گذشته نیز در ازای پیوستن مونتلا به فیورنتینا، به طور قرضی راهی کاتانیا شد و حالا نیز می تواند به فوتبال خود در این تیم ادامه دهد. از چیگارینی، مولومبو و حتی کوین استروتمن نیز به عنوان سایر گزینه ها یاد می شود.